Chiracille

Kylläpä on aikoihin eletty kun valtionpää-
miehillä on aikaa kaikenlaiseen paskanjau-
hamiseen!Ehkäpä ruoka-asioilla kiinnitetään
huomio pois euroopan probleemeista!
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sellaisesta suomalaisella ei ole hajuakaan. Suomalainen ottaa rupattelut tosissaan.

Äänestä

Ei se ole mitään Suomalaisesta ruuasta sanonut!
Tuskin edes tietää missä Suomi on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luu kurkkuun. kirjoitti:

Kylläpä on aikoihin eletty kun valtionpää-
miehillä on aikaa kaikenlaiseen paskanjau-
hamiseen!Ehkäpä ruoka-asioilla kiinnitetään
huomio pois euroopan probleemeista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu