Jari Isometsä antaa kovaa kritiikkiä Farmi Suomi -realityn nykymenosta. Oletko samaa mieltä hiihtäjälegendan kanssa?
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/oho-jari-isometsa-lataa-suorat-sanat-farmi-suomesta-kovaa-kritiikkia-ei-oikein-enaa-nappaa?s24
Oho! Jari Isometsä lataa suorat sanat Farmi Suomesta - Kovaa kritiikkiä: "Ei oikein enää nappaa..."

28
1600
Vastaukset
- Anonyymi
Kehuu rehtiyttä!!!!! Voi herran tähden. Onko sillä dementia? Eikö se muista, että kärysi hemohess-jupakassa ja sai ISOT rahat hiihtoliitolta, jotta peittelisi sitä kuinka
järjestelmällistä ja runsasta dopingin käyttö Suomen hiihtojoukkueessa oli. Varsinainen ......! Raha kelpaa aina ja Suomen kansa muistaa iäti tuon luikurin teot.- Anonyymi
Mitä sitten? Jokainen maailman paras omassa lajissaan oleva urheilija douppaa. Doping pitäisi sallia kaikessa urheilussa sitten näkis kuka ois paras ku kaikilla on samat mahdollisuudet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä sitten? Jokainen maailman paras omassa lajissaan oleva urheilija douppaa. Doping pitäisi sallia kaikessa urheilussa sitten näkis kuka ois paras ku kaikilla on samat mahdollisuudet.
Eli jos muutkin tekee niin voi tehdä eikä sitä voi tuomita? No mutta tämähän on ilouutinen! Eli rikoksiakin voi tehdä, ajaa vaikka kännissä koska joku muukin on niin tehnyt?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eli jos muutkin tekee niin voi tehdä eikä sitä voi tuomita? No mutta tämähän on ilouutinen! Eli rikoksiakin voi tehdä, ajaa vaikka kännissä koska joku muukin on niin tehnyt?
Onko kännissä ajaminen sun mielestä sama ku ottaa OMAAN kroppaan lisäainetta että jaksaa reenata? Eihän siitä oo haittaa ku sille käyttäjälle. En oikein ymmärrä tota sun vertausta.
- Anonyymi
olen täysin samaa mieltä.
- Anonyymi
Minä myös.
- Anonyymi
pitääkö mennä joka hiton ohjelmiin...kertoo paljon mielen köyhyydestä ..urheilun kans.
ei mitään tekemistä....luuseri- Anonyymi
Se on niin pirskatin ihanaa, kun oma lärvi näkyy telkkarissa. Tuonkin kannattaisi ennemmin pysyä piilossa, kun kaikki muistaa minkälainen "valekettu" joka otti rahat ja kunnia sekä maine meni.
- Anonyymi
Taitaa kiertää rahankin takia jokaisessa tosi tv ohjelmassa.
- Anonyymi
Vieläkö tuo ohjelma tulee 🥴🤪
- Anonyymi
"Rehellinen suomalainen Lapin mies" , näinhän hän itseään mainosti samaan aikaan kun veti dopingia minkä ehti. Että sellainen rehellinen.
- Anonyymi
Sen Nimi on Jari Epometsä
- Anonyymi
Eihän ne muuten, mutta kun nuo Persut 🤪
- Anonyymi
Juu,ja sai kymppitonnin!
Ihan huuhaa tyyppi.
Ja helvetin hörski,niin kun on Kirvesniemikin.
Samaan porukkaan kuulu tämä Sarasvuoskakin.Voi vittu!
- Anonyymi
Hyvä ohjelma kunhan saadaan karsittua vuodesta toiseen kilpailijat pis ja ohjelma voi uudistua jo.
Juontajan voi myös vaihtaa vuodesta toiseen sama eli vaihtoon.
Farmi antaa etenkin nuorille uutta näkökulmaa ja oppia pärjätä vanhoilla metodeilla luonnossa ja maaseudulla.- Anonyymi
Kyllä, liikaa annosteltuna ei kyllä
jaksa Susanna Lainetta.
- Anonyymi
Typerää Lasten leikkiä paremman puutteessa! Ketähän vielä kiinnostaa tää Typerä kohellus ?
- Anonyymi
Isometsä..paraskin puhuja DOubbing vai rehtiä Haist......P...aska juntti
- Anonyymi
Ilkeily huipussaan.
- Anonyymi
Mikä legenenta doubing UKKO EIKÄ MITÄÄN MUUTA.vAI REHTIÄ HIIHTOA JA VIT..........UT
- Anonyymi
eI OLIS VARA LAUKOA MITÄÄÄÄÄN
- Anonyymi
Älä ryyppää enempää 😆
- Anonyymi
Jos saan saunasopimuksen ( miljoona )
olen samaa mieltä mistä vaan - Anonyymi
Hemohessu rehti ja reipas!!!!!!
- Anonyymi
Rehtiys ja Epometsä ei kuulu samaan lauseeseen.
- Anonyymi
Löytyykö kohta farmilta lääkelaukku ja verivalmisteet?
- Anonyymi
Turha julkkis. Yrittää olla väkisin esillä entisten
"Saavutusten ansiosta".- Anonyymi
Onneksi joutui kotimatkalle.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1456852
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505836- 1245022
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.444577Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?543986- 643140
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.553080Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m252662- 422330
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢162273