Huom. Miehet jotka saatte kiksejä kun vaimollenne runkataan kunnolla.
Varattujen naisten kuvat käyttöön.
Anonyymi-ap
11308
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tykkäisin antaa kuvia kunnon runkkarille. Ukm
Missä annat kuvia?
laita kik Jukizuki69 niin runkkaan
Vaikka Janakkalan levarilla tai 40km Hämeenlinnasta suuntaansa. T. Ukm
Kiihottavaa olis katsoa kun vieras mies runkkaa vaimon kuville.
Minä voisin näyttää jossain salaa kännykästä muijasta ottamiani kuvia, vaikka autossa jossain parkissa voisit runkata samalla..
🙈🙊🙉
Aika homoa
Silloisesta maikkarin chatista kun löyty txt ja kuvan vaihto seuraa niin löytyykin oikeen yllätys kuvat. Kuvissa oli mun ex muija jolla kyl oli oma mieskin. Mut muija oli polvillaan kolmen kyrvän edessä känninen kiima ilme kasvoillaan. Toisessa otti yhdeltä suihin ja kahta runkkas. Sit tuli pano kuvia kun sai peppuun ja vittuun samanaikaa. Oli tissit ja kasvot spermassa. Kysyin lähettäjältä et kuka nainen oli, ni sano nimen ja olivat napanneet sen kapakasta.
🤣😆😂
Elettiin sillo ihan tavallisten kameroiden aikaa. Ja otinkin ain rullallisen kuvia muijastani ja meistä yhdessä alasti ja pano kuvia. Teetätin kaksoiskappaleet niistä aina. Käytiin samassa raflassa monesti tanssimassa ja juomassa. Näin siellä meitä vanhemman miehen myös usein jota ei tunnettu. Sit olin yksin siel olusilla kun tämä mies tuli juttelee kun ei siellä paljoo muitakaan ollu. Sanoinkin et olen nähnytkin hänet. Ja se siihe et niin hänkin meidät ja on kattellu etenkin naistani. No mikäs siinä jos katsoitkin vastasin. Vähän puheltiin muita asioita ja sehän tarjosi mulle juomia lisää. Sit se sano on muija tosi upee seksipakkaus et hitto ku näkisi edes alasti sen. Tarjous lisää juomaa mulle ja jutut senkun jatku. Sit sanoin et voisin valokuvia näyttää jos kelpaa.