Uhkailut, painostus ja kiristykset...

Sitä joskus kuvitteli, että ne on vain jotain läppää ja huumoria. Ihan vasarapartioista ja hämäristä sopimuspapereista lähtien.

Mutta ne ovatkin ihan liiankin konkreettisia perussuomalaisissa!
7212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Peruspäivä perussuomalaisissa.

Äänestä

Sitä on taas ilmassa...

Äänestä

Onko vasarapartiot taas liikkeellä?

Äänestä

Sitä joskus kuvitteli että persuja äänestetään läpällä... mut persusääliöt äänestävätkin ihan tosissaan näitä maureja, toneja, sebuja...

Äänestä

Miten tuollaista elämää voi elää?

Äänestä

Suomen Sisu pääsi sisään PS:n hollitupaan ja teki "kotkanpesänsä" sinne.

Äänestä
  • Ei niillä voi olla 10% kannatus!

    Eihän...?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sitä joskus kuvitteli, että ne on vain jotain läppää ja huumoria. Ihan vasarapartioista ja hämäristä sopimuspapereista lähtien.

Mutta ne ovatkin ihan liiankin konkreettisia perussuomalaisissa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu