Aloittaessaan se oli kelpo kauppapaikka, mutta kaikki uudistukset ja omistajavaihdokset vievät sitä alas. Ennen saattoi seurata oman alueensa tarjontaa, nyt ei pääse liikkeelle kuin tuotehaulla, myynti-ilmoitusten teko on mennyt aivan naurettavaksi, pian on oltava ostokuitit ja muut omistus todisteet ennen kuin voit myydä mitään, puhelinnumeron ilmoittaminen on rikos. Jos selaat eri tuotteita, et pääse ensimmäisestä pois ellet sulje koko sovellusta ja aloita alusta.
Joutaa lopettaa koko pulju, toivottavasti Huuto.net uusii palvelunsa kunnolla.
Tori ajaa itseään alas.
5
252
Vastaukset
- Anonyymi
Samat kokemukset !
Kuin yrittäisi mennä valtionpankkiin. Pitäisi aina kirjautua ja muuta höpelöintiä ! - Anonyymi
Jos yrität kysyä jotain ylläpidolta, joudut tyhmentämään itses robotin kysymyksillä, ja jos saat sen puhuttua ympäri, niin sitten seuraa lisää tyhmiä kysymyksiä, joihin et osaa vastata. Eli et saa ketään vastaamaan mihinkään asioihin. Tekoäly on ihan perseestä.
- Anonyymi
Täysin samaa mieltä.
- Anonyymi
Toivotaan ettei Huuto.net sössi uudistustaan, nyt on heillä iskun paikka, Tori on pilannut mahdollisuutensa.
- Anonyymi
Torista on tehty huijarien paratiisi. Loppui torin käyttäminen kun ei ilmoittaja saa laittaa edes yhteystietojaan. Ihan oikeasti, kuka vatiaivo tämän on keksinyt ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1028172Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m977452Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot785602Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875597Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1184791Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1242561Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys572459Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e71421Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71404Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa471260