Missä seurassa Sanna Marin pyörii.

Mikä tämän kaiken takana on, vai eikö Marin "tiennyt" asioista mitään mennessään Blairin talliin.
Kaikki on yhtä hullun myllyä, voisiko joku selittää ex pääministerin kuviot.
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tietääkö Marin itsekään missä piireissä pyörii.

Äänestä

Taisi Luxus sokaista Marinin pään. Hienot hotellit, muoti kuteet ja hienon auton takapenkki. Lujaa meni ainakin niistä kuvista päätellen joita jakoi instaan. Aurinkolasit nenällä ja katse kaukaisuuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä tämän kaiken takana on, vai eikö Marin "tiennyt" asioista mitään mennessään Blairin talliin.
Kaikki on yhtä hullun myllyä, voisiko joku selittää ex pääministerin kuviot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu