Arvasin että äijällä menee pascat housuun. Zelenskyi on sentään rohkea mies.
Putin ei uskalla lähteä Istanbuliin
Anonyymi-ap
15176
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Noinko äitylisi sanoi? Vai isäpuolesi?
Vatnikki heräsi.
Olipa ilkeästi sanottu😭tuli paha mieli😢
Jokainen se vapaassa lännessä tietää,että luiskaotsa Putin on paskahousu..Pelkää ,että se kaapataan ja kidutetaan kuten he ovat kiduttameet Ukrainan siviileitä. toivotaan ,että niin tapahtuisi,ennen kuin heittää veivinsä.
Ei tietysti uskalla. Hän on etsintäkuulutettu sotarikollinen. Hän on asemassa ettei voi enää matkustaa kun harvoihin maihin tuon takia.
Vaikka tuo sota loppuisi, niin tuo etsintäkuulutus ei tule ikinä häviämään.
Putinin tapaiset diktaattorit ovat usein pelkureita. Pelkäävät hysteerisesti kaikkea ja ympäröivät itsensä valtavalla turvakoneistolla ja massiivisella määrällä turvamiehiä.
Jos Putin kuolisi nyt niin sitä ei surtaisi juuri missään, mutta riemuittaisiin suuresti joka puolella. Myös Venäjällä.
Ja sitten teikäläisillä koittaa uusi kiukuttelukausi, kun Puten tilalle tulee hänen kaltainen manttelinperijä.
Trump ostaa Venäjän kun Putin kepsahtaa.
Niin, eihän Venäjältä valitettavasti keitään rehellisiä ja moraalin omaavia ihmisiä johtopaikoille löydy, kun ei kansassa muutenkaan ole sellaisia. Moraalittomalla sontasakilla on samanlaiset johtajat.
Ei sillä ollut aikomustakaan lähteä sinne maalitauluksi. Kyllä noissa hommissa oppii riskit.
KGB:n perinteisiin ei ole kuulunut ottaa vastuuta mistään
Ei osaa keskustella ei ymmärrä mitä neuvottelu tarkoittaa. Pikku Pilipali rotan narraaja meni puihin. Pelkuri vahanaamio.
Paschat meni housuvaippoihin.
Putinilla olisi pitänyt olla vaippakassien kantajia .Lierovista lähtien ,pikku Metukka ei sovi kanto hommiin kassien pohjat kuluisi kävelessä puhki hangatessaan tiehen.Siihen se tyssäsi se matka Putlerilta..🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Maailman pienin suursurkimus.