Hei.
Olen taksinkuljettaja Mahmoud Tampereelta. Monesti öisin tuon ja vien asiakkaita Valkeakosken Liikenteen yövuoroilta. Mitä kuulen että asiakkaani puhuvat on että Valkeakosken Liikenne on erittäin hyvä matkustusmuoto Helsinkiin ja Vantaan Lentokentälle.
Asiakkaani kehuvat kovin Valkeakosken Liikennettä
7
586
Vastaukset
- Anonyymi
Minäkin kuljen Tampereelta Helsinkiin aina Valkeakosken Liikenteellä. Hieno liikennöitsijä!
- Anonyymi
Minä myös olla laiton pakolainen. Minä myös puhua aina kakka
- Anonyymi
Huh huh! Kimmosta on tullut jo arabi-taksari! Ura huikeassa nousussa.
- Anonyymi
Vaikkei johtaja täällä kirjoita.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaikkei johtaja täällä kirjoita.
Johtaja kuitenkin on korkeimman luokan Chauffoori.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Johtaja kuitenkin on korkeimman luokan Chauffoori.
Harvassa bussifirmassa on kuljettajia johtaja-tittelillä. Aikanaan oli eräässä tamperelaisyhtiössä oikein PÄÄJOHTAJA-titteliä käyttänyt toimitusjohtaja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Harvassa bussifirmassa on kuljettajia johtaja-tittelillä. Aikanaan oli eräässä tamperelaisyhtiössä oikein PÄÄJOHTAJA-titteliä käyttänyt toimitusjohtaja.
Lauri on oikeudentunnossaan tinkimätön.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2774722Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343050Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit452941Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k412911Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?771826Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061694Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281531- 641471
- 971322
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271222