Rakkautta ilmassa.

Anonyymi-ap

Varoitus juonipaljastuksia!

Joanna kertoo Lindalle,että exän kuolemaan johtaneet tapahtumat oli itsepuolustusta. Joanna kertoo Lindalle,että häneltä on poistettu kohtu.

Sampo on taas kuvaamassa Taalasbiilillä. Eikä nytkään Sampo onnistu kuvaamaan Karia ja Lindaa pussaamassa.

Kerttu juttelee Lailan kanssa Lailan asunnolla. Kerttu sanoo,että ei ilmoita skuuttikolarista poliisille. Se ei Kertun mukaan tarkoita sitä,että asia on käsitelty loppuun. Laila on peloissaan.

Nella ja Henrik menevät kihloihin. Nellalla uusi ihana mekko kihlajaisjuhlassa.

3

349

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mukavaa että juonipaljastuksia on näinkin saatavissa,ei tarvi lehtipisteillä kurkkia seiskasta tai katsosta niitä niin paljon

    • Anonyymi

      Joanna joutuu ilmeisesti vankilaan ja kohta varmaan Henrik joutuu myös vankilaan ja siellä heistä tulee taas pari?

    • Anonyymi

      Henrik tietääkin joutua vankilaan. Varsinainen valehtelija. Luulen myös että Joanna valehteli keskenmenostaan. Ja luulen että nellakin menee vielä Alexin kans yhteen, ne ois niin söpö pari

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      151
      11416
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8102
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5894
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      163
      4821
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      15
      4681
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      34
      4343
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      84
      4203
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3487
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3250
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1751
    Aihe