Nasun kikkuli

Mitä kemikaaleja nasu käyttää ,kun naama punoittaa kuin keitetyllä ravulla ja silmät on kuin särjellä ?
4284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hän käyttää sekä kannabista että amfetamiinia ,myös alkoholia.

Äänestä
  • Hänhän laittoi naisensa lusiin .jos et mene linnaan et näe lapsiasi.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Hänhän laittoi naisensa lusiin .jos et mene linnaan et näe lapsiasi.

    Pirkanmaan käräjäoikeus päätti että nasu-jarmolla on vaimo, joka kärsii mm. alleen lasku kirjoituksista.

    Äänestä

Kuinka perkonmäen skeissi meni .kolumbia vol 3 suoraan linnaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä kemikaaleja nasu käyttää ,kun naama punoittaa kuin keitetyllä ravulla ja silmät on kuin särjellä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu