Mummoni oli laskelmieni mukaan 40v eli ei kovin vanha vaikka silloin hän vaikutti vanhalle.
Mummoni jäi minua kaitsemaan kun mun perhe lähti johonkin, en muista mihin.
Ilta tuli ja kävimme nukkumaan, mummo pyysi minut nukkumaan viereensä.
Mummo likisti minut lähelleen ja tunsin alastoman vartalon. Jälkeen päin muistin että itsekin olin alasti kun mummo minut riisui.
Mummo sanoi peiton alla että leikitään jotain vaikka kuorma-autolla ajoa. Mummo nosti minut lantionsa päälle istumaan. Hän hyppyytti minua lantiollaan ja pyörisi matkien kuorma-autoa. Pian olin mahallani mummon päällä /jalkojen välissä ja tunsin mummon jalkojen välissä karvat.
Mummon käsi kopeloi pippeliäni ja toinen käsi vatkasi hänen omassa jalkovälissä. Välillä tunsin pippelissäni mummon karkeat karvat kun mummo hieroi minua itseään vasten ja "kuorma-auton" vauhti kiihtyi.
Vasta aikuisena muistin tämän ilmiselvästi ja tajusin mitä se oli.
Eka seksikokemukseni 10 vuotiaana
11
1421
Vastaukset
- Anonyymi
Tarinassa mainitut iät eivät vaikuta kovin loogisilta. Nelkytvuotias nainen on turhan nuori mummoksi ja vastaavasti kymmenvuotias poika on vähän turhan iso hyppyytettäväksi ja kiinnostumaan kuorma-autoleikeistä.
Vaikka tarina vaikuttaakin fantasialta, varmaan moni kymmenvuotias poika leikkisi mielellään nuorekkaan nelikymppisen mummon tai ukin kanssa. - Anonyymi
Niin munkin mummo teki.
Kolme ensimmästä kertaa sillai,etten oikein käsittänyt mistä siinä oli kyse.
Siis olin sen ikäinen,ettei ollut sellaista seksuaalista mielihyvää.
Mummo pesi rantasaunalla jotain mattopyykkiä ja halusin sinne mukaan.
Leikkimään ja uimaan.
Saunassa ollessa mummo pyysi hieromaan selkää niin,että otti hameen kokonaan pois, oli nojallaan lauteita vasten ja pyysi hieromaan selkäänsä niin,että olen takapuolta vasten ja ettei mullakaan ole vaatteita.
Kielsi ja vannotti kertomasta kellekään siitä,että hän on ollu niin vähissä pukeissa ja minä olen hieronut "selkää"
En olekaan kertonut kellekään ennenkuin nyt.
Toinen kerta oli ilmeisestikin seuraavana talvena tai syksyllä.
Mummo lähti yläkertaan ja vintille ettimään jotakin lasipurkkeja tai mitä olikin.
Yhtäkkiä se sillä yläkerran huoneen (puolilämmin) nojas ja pyllisti sitä sohvaa vasten ja sanoin,että hierotko taas mummin selkää samalla tavalla kun sillon kesällä.
Tei minä niin ja ihmettelin asiaa/kyllästyin siihen hieromiseen.
Samalla mummolla käynnillä oli sama pyyntö saunassa; mummo passitti pikkusiskon yläkertaan vaarin vahdittavaksi ja pyys pesemään selkää,mut sillai,että olen siinä takana.
No ei se minun mieltä kaivele.
Oin vaan liian nuori siihen,että se olis voinut kiihottaa.
Parin vuoden päästä ykstoistavuotiaana asia olikin mun kannalta ihan erilainen; runkkasin joka ilta ja kuvittelin joka ilta ja päivälläkin runkatessani naivani mummoa,naapurin tätejä,omia tätejä ja niin eespäin.- Anonyymi
Nii ajankohta tuohon on ollu 70-luvun lopussa.
Eli ei nyt ihan lähiaikoina.
- Anonyymi
Joitakin naisia ihan selvästi ja oamasta kokemuksesta kiihotti silloin semmoset n. ykstoistavuotiaat pojat keillä seisoo ja on haluja,mut ei kumminkaan vielä tule siemennestettä.
Eli voi naitattaa,mutta pelkoa raskaaksi tulemisesta ei ole ollut.
Ai eikö sen ikäisellä pojalla ole tarpeeksi "iso" ?
No ihan varmasti on ja se riittää vaikkapa takaapäin nopeasti työntelemällä naisen orgasmiin.
Tai eestä jalkojen välissä niin mummolla.
Samalla käynnillä keskellä päivää mummo keksi mukamas jotain asiaa yläkertaan mihin minut tarvi mukaan.
Sinne mitään muuta asiaa ollu,kun veteli hetken mun pikkuheppiä, kysyi et haluutko taas semmosta hyvää,nosti hameen ylös ja kävi sängyn laidalle jalat levällään.
Minä työntelin siinä sängyn päässä piliä mummon mustakarvaseen pilluun.
En mä sitä pillua kunnolla nähnyt,enkä edes muista,mutta se oli liukas ja kuuma ja tuntui oikein hyvälle.
Minusta se tuntui tietysti omaan käteen nähden niin hyvälle,että et mulla tuli jo orgasmi pariin kertaan ja mummo pyys vielä jatkamaan hetken aikaa vaikken olis enää halunnut.
Sen verran siinä oli hyväkskäyttöä...
Sisko ja pappa olivat alakerrassa,vaiko ulkona,mutta kumminkin.
Naapurin tätikin sai semmosen kun sanoi aamulla miehesä lähtiessä navettaan (mun pikkupili oli peiton alla kädessä) ,että "me ollaan tässä vielä vähän aikaa ja tullaa kohta"
Ootettiin,et Erkki joi sen aamukahvikupillisen termoksesta ja ovi kolahti.
Sano mulle,että tuu äkkiä vähäks aikaa tähän jalkojen väliin ni kummastakin tuntuu hyvälle.
Niin tuntuikin.
Joskus silloin 80-luvun alussa olin jo sen ikäinen eli ykstoistavuotias,että runkkasin ja naiminen kiinnosti.
Mistäkö tiesin niistä asioista?
Teki mieli ja lueskelin salaa aitasta tai tallin vintistä löytämiäni seksilehtiä.
Ja jollei muuta ni Anttilan kuvastoja tai vanhoja äitin Regina-lehtiä
Kuitenki niin,et runkkasin jo kymmenen-ykstoistavuotiaana monta kertaa päivässä ja tiesinhän minä mikä tuntuisi vielä paremmalta.
Uskokokoon ken tahtoo,mut minä olin silloin sen em. mummon jalkojen välissä yhdesti ykstoistavuotiaana siellä samaisessa yäkerrassa nukkuttaessa siskon ollessa toisella puolen sänkyä ja kerran naapurin tädin eli naapurin miehen vaimon kanssa.
Yks kerta oli niin,että sen em. mummon puolen suvun täti pyys ja otti minut ja siskon mökilleen viikonlopuksi; sielläkin sisko laitettiin saunan ja siskon pesujen jälkeen ulos leikkimään ja täti jäi pesemään minua ja minä tädin selkää.
Niitä kertoja ei ollut enempää kun me muutettiin toiselle puolelle Suomea.
Minun ollessa murrosiässä kyllä nähtiin,mutta yökyläilyjä tai muita tilaisuuksia asiaan ei oikeastaan ollut.
Tai ehkä ne ei halunneet kun ajattelivat raskausriskiä; tai sitten häpesivät tekemisiään,eikä minullekaan tullut tilaisuutta/enkä olis uskaltanut sanoa,et ei ne asiat mitään haittaa,et hyvältä se tuntui ja haluaisin lisää.
Ei noista mitään traumoja ole mulle tullut tai pahaa mieltä.
Päinvastoin.
Ehkä se on muuttanu mun seksuaalisuutta ainakin itsetyydytysfantasioiden osalta tai muutoin,mutt ei minusta ole seksuaalirikollista silti tullut.
Ne runkkausfantasiat on kyllä sitä luokkaa,et ei niistä kellekään uskalla kertoa; mut niissäki on aina joku toinen henkilö eli vaikkapa nainen ja sen poika jne. tai minä itse alaikäisenä. - Anonyymi
On hyvä kuulla että jollain muulla on myös ollut mummon kanssa seksiä. Olen pitänyt tätä salaisuutta sisälläni aina nyt 62 vuotiaaksi asti.
Minulla oli seksiä mummoni kanssa yli 15 vuotta joka alkoi kun olin 12. Seksi jatkui aina siihen asti kunnes hän sairastui ja valitettavasti menehtyi 74 vuotiaana.- Anonyymi
Kerro lisää. Kuinka alkoi?
- Anonyymi
kerro lisää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kerro lisää
Kerro lisää. Minulla oli mummoni sisko kimpussani 14 vuotiaana.
- Anonyymi
Aika epätodennäköistä, että 10-vuotiaalla pojalla olisi 40-vuotias mummo. Biologisesti toki mahdollisuuksien rajoissa, jos sekä mummo että äiti ovat pamahtaneet paksuiksi alle 15-vuotiaina…
- Anonyymi
Helvetin sairaita fantasioita teillä munattomilla paskoilla!!!!!!!!!!
- Anonyymi
No sä et ole vaan himoinnut ketään lähisukulaista tai naapurin tätiä tai ainakaan mummoasi ykstoistavuotiaana saati nainut,eli et käsitä asiaa.
Mä halusin sitä silloin ja sain.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1607349
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1506026- 1535357
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.484757Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554088- 733312
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.623280Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m253142- 472497
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢182419