USA:n demokraatit ovat raivoissaan Etelä-Afrikan pakolaisista...!

Trump on myöntänyt heille pakolais-statuksen ja heitä on jo otettu vastaankin vajaat sata.
Onhan ennen kuulumatonta että valkoiset ihmiset joutuisivat rasististen massamurhien kohteiksi. Sen täytyy olla valetta.
Ainoastaan mustia ja värillisiä ihmisiä vainotaan valkoisten toimesta.

Trump oli kutsunut Etelä-Afrikan pamput luokseen ja nöyryytti siellä heitä faktoilla niistä hirveyksistä mitä maassaan tapahtuu.

Oma mediamme on aika vaitonainen tästä suurtapaamisesta koska mustista ihmisistä ei meillä pahaa puhuta tai muuten.....

Tässä pieni analyysi Valkoisen talon tapaamisesta:
https://www.yotube.com/watch?v=PGEGdqRaFkA

5

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Musta tuntuu.

    • Anonyymi

      Trump esitteli Etelä-Afrikan valtuuskunnalle videoita joissa musta massat huusivat hysteerisinä että kuolema buureille, kuolema valkoisille!
      Mustat miehet katsoivat videoita naamat valkoisina.

    • Anonyymi

      Etelä-Afrikasta on saapunut Yhdysvaltoihin seitsemän poliittista turvapaikkaa hakenutta valkoista apartheidpolitiikkaa kannattava trumpistia. Kauheata on matutulva sekä myös rasistinen politiikka mitä Etelä-Afrikassa on vallalla.

      • Anonyymi

        Valkoiset riistäjät pakenee kun tulee laskun aika.

        Elon on yksi näistä.

        Etelä Afrikassa on myös valkoisia jotka on tuosta valkoisten joukkomurhasta varsin eri mieltä, ja ovat julkaisseet omia videoitaan.

        Krasnov meni myös tekemään varsin hupaisan virheen esitellessään kuvia jotka on otettu aivan toisaalla. Mutta kannattajat toki ei tuollaisesta välitä, kunhan on viihdettä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Valkoiset riistäjät pakenee kun tulee laskun aika.

        Elon on yksi näistä.

        Etelä Afrikassa on myös valkoisia jotka on tuosta valkoisten joukkomurhasta varsin eri mieltä, ja ovat julkaisseet omia videoitaan.

        Krasnov meni myös tekemään varsin hupaisan virheen esitellessään kuvia jotka on otettu aivan toisaalla. Mutta kannattajat toki ei tuollaisesta välitä, kunhan on viihdettä.

        Tässä E-Afikan pikimusta pomo kehottaa pussaamaan valkoisia buureja ja 15 muuta kivaa asiaa jotka ovat kohauttaneet maailmaa:

        https://www.youtube.com/watch?v=C-StdNFfixk


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      214
      4761
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      188
      2636
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1542
    4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      97
      1231
    5. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      128
      1183
    6. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1162
    7. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      107
      1150
    8. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      73
      1103
    9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      143
      1101
    10. Bim bom ovikello soi!!

      Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
      Ikävä
      110
      1002
    Aihe