ylivieskan uimahalli joskus vuonna 1997 tai 1998 porealtaassa

Anonyymi-ap

Ensin näytin keskisormea sinulle . Teitä oli kolme, sinä (olit noin 13 tai 14 vuotias tyttö) , veljesi ja pikkusiskosi ja minä (15 vuotias )ja pikkuveljeni 14v ja liukumäessä kun sinne mentiin niin näytin keskisormea ja sie näytit takaisin ja sitten porealtaaseen menitti ja me tulimme sinne ja kerroin että en tarkoittanu pahaa kun näytin keskisormea että se oli vain sellaista leikkimielistä ja siinä me puhuttiin että kyllä sinulta tuli juttua hyvin kun veljesi oli hiljaisemmanpuoleinen.

hieno muisto vuosien takkaa.

Näytät ihan näyttelijä Tiina lymeltä (tiina Lymi siis).

ei ole mitään iskemisyritystä (älä käsitä väärin) vaan halusin ottaa yhteyttä tässä ihan hyvyyttäni ja muistella sitä sosiaalista kohttaamista.

Muistatko?

2

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

        "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
        Maailman menoa
        31
        3147
      2. Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta

        Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,
        Maailman menoa
        61
        2589
      3. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

        Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
        Maailman menoa
        42
        2377
      4. Ei tule uni

        Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
        Ikävä
        62
        1328
      5. Miksi juuri Venezuela?

        Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
        Maailman menoa
        301
        1251
      6. Toivon sulle silti hyvää

        Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
        Ikävä
        41
        1006
      7. Tiedän, että olet luonnevikainen

        Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
        Ikävä
        42
        987
      8. Jos mies olet oikeasti...?

        Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
        Ikävä
        100
        972
      9. Pitäisikö meidän

        Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
        Ikävä
        79
        948
      10. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

        "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
        Maailman menoa
        94
        858
      Aihe