Kaikki menee pieleen

Anonyymi-ap

Varoitus juonipaljastuksia!

Aaro valehtelee menoistaan Dahlialle. Dahlia seuraa Aaroa mökille. Viikko päättyy siihen,kun Dahlia on mökin kuistilla.

Akin ja Henrikin Moose suunnitelma epäonnistuu. Aki tekee nimettömän ilmiannon Moosen alkoholitarjoilusta. Alkoholitarkastaja lounastaa Amandassa. Tarkastaja kertoo Sallalle,että hän on menossa seuraavaksi Mooseen,syynä luvaton alkoholimyynti. Joonatan kuulee keskustelun. Joonatan kertoo asian Mariannalle. Marianna ehtii hävittää alkoholijuomat ennen tarkastajan tuloa.

Kari ja Magnus suunnittelevat taas Gunnarin luona käyntiä. Karilla on valeambulanssi. Mangus päättää"lainata" Anniinan kulkukorttia ja käydä sairaalan varastolla. Hän jää korttia palauttaessan kiinni. Kari odottaa Magnusta turhaan. Salla lupaa auttaa Karia Gunnarin luona vierailussa.

2

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan oikein Salille ja Henrikille.

      • Anonyymi

        Siis Akille :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      94
      3552
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      44
      2917
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      74
      2396
    4. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2328
    5. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      51
      2291
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      117
      2267
    7. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2153
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      20
      2127
    9. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      115
      2065
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      62
      1984
    Aihe