Halusin näyttää hänelle Gizan pyramidit joita pidän eräinä merkityksellisimpinä maailman "ihmeistä".
Ensi kerrallahan kiipesimme Mykerinoksen huipulle taisteluparini kanssa sotilaslomallamme.
Yritin silloin myös lähetyssaarnata kristinuskoa paikalliseeen tyttöön. Sylki kaulassani heiluvaan ristiin eikä viestini saanut vastakaikua.
Toisella kerralla mieleen painuvin elämykseni oli kun kameli räkäisi tulevan vaimoni kasvoille. Tämä tunnisti heti vääräuskoisen.
Sylkeminen on äärimmäinen halveksunnan osoitus ja sen muslimit ja eläimensäkin omaavat.
Islam on uskonto joka on vannonut taistelevansa ikuisesti kristinuskoa vastaan kunnes kaikki siihen uskovat on tapettu viimeiseen mieheen.
"Demokraattimme" puhuvat sallivasta uskonnosta ja siksi sen edustajia roudataan Eurooppaan miljoonittain.
Haittoja en voi luetella bannien pelossa mutta niitä voi lukea uutisista.
Yle Areena on julkistanut elokuvan katsottaviksemme josta voimme arvioida kuinka yhteensopiva se on länsimaiselle kulttuurillemme.
Demokraatit pitävät Islamia valtaisana mahdollisuutena voidaksemme alistaa heitä omaan kulttuuriimme.
Uskotteko että alistuvat?
Ihan sama; katsokaa tästä leffa:
https://areena.yle.fi/1-50739137
Olin Kairossa toista kertaa tulevan toisen vaimoni kanssa.
7
212
Vastaukset
- Anonyymi
Mitäs jos aseteollisuudella on ollut jo aikojen alusta näppinsä pelissä ja on keksinyt islamit ja kristinuskot ja eikä siinä sitten muuta tarvitsekaan kuin sohaista kumpaankin ampiaispesään ja laulu on valmis ja keihäitä menee kuin siimaa. Alunperinhän ritaritkin kävivät kylissä ryöstelemässä ja sitten esiintyivät suojelijoina. Kyllähän nykyään jo ala-asteelta saakka aivopestään koti, uskonto ja isänmaa ja sitä kannattaa puolustaa kaikissa maissa ja kantaa kerholla kaljaa kantiksille.
- Anonyymi
Ovatko muslimit hulluja tai mielisairaita?
Eivät toki mutta ovat osoituksia lapsesta saakka jatkuneesta aivopesusta ja siihen liittyvästä yhteisöjen painostuksesta.
Meillä puhutaan ja paukutellaan rumpuja että muslimit voivat helposti integroitua omaan yhteiskuntaamme.
Se on täyttä paskapuhetta. He vihaavat meitä maailman tappiin saakka.- Anonyymi
Mihin ne serkusavioliitot pidemmän päälle johtaa?
Juu, ei näin!
- Anonyymi
Katsoin leffan ja se oli hyvä vaikka en tajunnut noista valtataisteluista yhtään mitään.
San ymmärsin että Islam on mielisairas uskonto. - Anonyymi
Viktoria tehnyt mielikuvitusmatkoja taas mielikuvitusihmisten kanssa, ressukka ei ole koskaan poistunut suomesta tai tuntenut ihollaan vastakkaisen sukupuolen kosketusta.
- Anonyymi
Tajusin tässä miettiessäni että tuo miksi Suomessa Muslimeja riittää, ja on ongelmana, johtuu nimenomaan siitä Israelin kiroamisesta jota Suomessa harrastetaan varsin antaumuksella.
Sitä niittää, mitä kylvää.
Nauttikaa. - Anonyymi
Minkä niminen se leidarinaisystäväsi on?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku415119Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa
Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova1012078Erään T miehen viimeinen aloitus tänne
Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel301936HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a1141851Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois
Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v131800- 1111720
Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa
Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p2351024Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen
Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.45934- 71931
Leikitään tavuleikkiä
Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen54873
