Hitlerin lippu vs Eu 12 tähden lippu

Hitler oli koulupoika nykyisiin päättäjiin verrattuja jotka tuhoaa tämän maailman. Jumala tuhoaa ihmiskunnan.
7106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

"EU" on HitIerin perintö tuhatvuotisesta valtakunnasta. Piilonatsit hallitsee edelleen.

Äänestä
  • Kuten Antti Lindtman

    Äänestä

Onko putin sinulle jumala?

Äänestä

Ja Putin pelastaa? Niinkö

Äänestä

Onko Antti Lindrman sinulle oikea henkilö päättämään juutalaisten asioist?
ne natsikuvat

Äänestä

Hitler oli Stalinin oppipoika. Ja putin on omaksunut molempien ideologian ja tavat.

Äänestä

Musta lippu salkoon kokonaan musta iso ja korkealle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hitler oli koulupoika nykyisiin päättäjiin verrattuja jotka tuhoaa tämän maailman. Jumala tuhoaa ihmiskunnan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu