Kiihottaa kaikki pehmeät liukkaat peitot ja pielukset. Niillä itseäni hinkkaaminen ja hyväily. Fantasioin siitä että saisin suullani palvella ihanalla sängyllä piehtaoivia ihmisiä. He voisivat pervoilla ja sotkea sängyn itsensä ja minut. Olen 50 v mies.
Täkkifetissi
5
185
Vastaukset
- Anonyymi
Sama täällä jo nuorena poikana tyttöystävän luona ollessa hänen sängyn päällä ollut kiiltävä ja liukaspintainen peitto kiihoitti minua, varsinkin kun suudeltiin toisiamme sen päällä.
- Anonyymi
Jännästi jotkut asiat vaa kiihottaa, vaikka oikeasti ajateltuna niillä ei pitäis olla mitään väliä.
Itsellä sama fetissi. Kiiltävän liukaspintaisen ns. "silkkitäkin" naiminen takaa kyllä kunnon orgasmin, niitä onkin tullut hankittua itselleni seksileluiksi hyvä pino. Myös tavallinen peitto toimii yhtä hyvin, jos se on laitettu kiiltävän ja liukkaan satiinipussilakanan sisään. Nytkin sängyssä pedattuna satiininen alulakana, peitto satiinisella pussilakanalla ja tyynyissä tottakai satiinityynyliinat myös päiväpeitto on liukasta satiinia. Tuossa sängyssä on kyllä kiva puuhastella silkkitäkin kanssa. Myös pehmoisten liukaspintaisten makuupussien naiminen tuottaa takuuvarman tyydytyksen. Myös edellä mainittujen juttujen sotkeminen ja tuhoaminen kiihottaa.
- Anonyymi
Uuh, olis ihan unelma päästä katsoo sun puuhia, ihan mielettömän kiihottavaa. Just tollanen kiihottaa katsella sun tapaista nautiskelijaa. Jos vielä vois jotenkin osallistua sun nautintoon.
- Anonyymi
Ois kiimasta saada olla mukana kun rietastelet täkeillä ...tyydytät itseäsi, sotket niitä. Haluaisin lisätä sun nautintoa jos vain pystyisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1001829
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa681797- 1361655
- 971401
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo321328MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil3141233- 581175
Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1301082Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa2711031Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta
Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa446923