Syyttäjä aikuinen ei ole lapsi tietääkseen miltä lapsesta tuntuu, mutta hän huutaa, että on väärin, ei saa ja loppu heti.
Kysykää lapsen mielipide petofeliasta, että onko alle 18 vuotias millä mielin?
Mistä fantasioi ja mitä tarvitsee.
Siis lapsen ei yleinen oikea vanhempiensa mielipide, mutta lapsen oma salattu, jonka se ei kerro kenellekään.
Ei aikuinenkaan herää petofeliaan, jos ei lapsen hätä ja jos et ole tyhmä, niin tiedät, että intentio voi lähteä lapsesta itsestään aikuiselle kun lapsi huomio aikuisia seksuaalisesti ilman että aikuinen oli mitenkään vaikuttamassa asiaan.
Aikuinen kyllä ymmärtää, että intentio lähti lapsesta.
Tasaarvoisesti, jos tuomitaan aikuisia petofeliasta, niin pitäisi tuomita lapsia aikuisten herrasmentista, mutta niin ei tehdä, koska ei tiedetä kuinka lapset aiheuttavat petofelian.
Ja kun et tunne lapsen seksuaalisuutta, niin olet väittelijä aika tyhmä ja pinnallinen.
Lapsen mielipide seksuaalisista fantasioista aikuisen kanssa
Anonyymi-ap
2
151
Vastaukset
- Anonyymi
No siis, vähän väliä on uutisissa jossa lapsi esitti aikuista deittisivustolla jotta pääsisi sekstailemaan aikuisen kanssa. Muistan kun itse olin lapsi, niin en etsinyt lapsipornoa netistä, vaan aikuispornoa.
- Anonyymi
Pääsevät myös baareihin ja ravintoloihin etsimään huijattavia asiakkaita, yhden jutun mukaan oli jopa kymmeniä 14v horoja , mutta poikia portsarit ei laske, eikä miehiä jos naama ei miellytä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2134010Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii642558Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3922346- 472273
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321541Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5161313Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931281- 561267
- 751243
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251156