Tämä on Suomen suurin uhka

Suomessa asuvat noin 40000 rus-fin kaksoiskansalaista.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Putinilla on suunnitelma noiden pelastamiseksi Natolta ja lännen natseilta.

Äänestä

Katsoin juuri foliopaperimarkkinoiden tilastoja. Havaittavissa on selvä notkahdus, joka korreloi öyhötyksen kasvun kanssa. Nyt vaan kaupoille ja tekemään oikein tuhtia hattua. Kyllä se olo siitä paranee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomessa asuvat noin 40000 rus-fin kaksoiskansalaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu