Perussuomalaisten kansanedustaja moittii Stubbin päätöstä Priden suojelusta
Anonyymi-ap
18178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Persut hsjoittavat kansaa
Miten niin hajoittavat? Stubb pysykööt lestissään. Näyttää olevan samanlainen sekopää kuin pari kolleegaansa.
Ei kuulupressan tehtäviin. On samanlainen neiti, kun Marinkin.
Persut voivat vapaasti pitää puoluekokouksessa myös natsipriden .
No tietäähän kaikki persut. Räkyttäkööt,kuluu aika paremmin.
Eikä niistä kukaan tavallinen ihminen voi muuta kuin nauraa. Mikseivät mene venäjälle tai arabimaihin ?
Ei Stubbista ole presidentiksi. Halpa kosiskelua joka suuntaan , tunkee itsensä kaikenmaailman kissanristiäisiin kutsumatta ja tekee itsestään maailmallka pellen .
Rostila on hyvin yksinkertainen henkilö.
Ilmeisesti ne huhut Stubbin bi-seksuaalisuudesta pitävätkin paikkaansa?
Teidän porukkanne niitä levitti saadakseen ääniä Stubbilta Halla-aholle
Mikä on "teidän porukkanne"??
Mä en ymmärrä, mutta kun tuli julki pressaehdokkaat, ajattelin, että ei jumalauta, tuommoinen pösilösakki, eikö oikeasti löydy parempaa? En äänestänyt, en löytänyt noista huonoista vähiten huonoa. Kansa äänesti ja nyt meillä on "isänä" varsinainen keikari, joka häärää kukkona tunkiolla siellä täällä.
Itse hän on sen taannoin sanonut .
Rönkä teki presidentin . Kysyi Haavistolts homoudesta TV ssä . Odotin , et kysyy myös Stubbilta bi asiasta . Eipä kysynyt
Rostila rikkoo kansaa ja kansalaisten psyykettä.
Ääri hihhulit on pahasta kuten KD läiset .
Onni Rostila (PS) on löytänyt Päivi Räsäsen (KD).
HARRY POTTER ONNI ROSTILA
Haittapersut öyhöttää ja karavaani kulkee.
Öyhötyspersut ne kansaa hajottavat valheillaan ja öyhötyksillään. Eivätkä edusta kansan suurta enemmistöä millään tavalla. Suomen suurimmat puolueet ja eduskunnan enemmistö tukevat Prideä.