Ähtärin tori

Anonyymi-ap

Milloin on iltatori nyt kun ollaan jo kesäkuussa??? Voisi ilmoitella muuallakin fasessa tai Uutisnuotassa. Kaikki kun ei ole fasessa tai tule Uutisnuottaa. Eikös meillä ole torivastaava. Vois vähän tehdä viihtyisemmäksi ja istumapaikkoja. Voisi tulla myyjäkin????

12

730

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Leenan tori hanke on floppi.

      • Anonyymi

        Se oli aivan turha Jarmon tekemä hanke


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se oli aivan turha Jarmon tekemä hanke

        Nisun täysin joutava älynväläys..


    • Anonyymi

      Olishan se tietysti hyvä jos tulis myyjiä, saati ostajia.

    • Anonyymi

      Youtubessa yks tubettaja seiso kultaisessa korissa viimeviikolla ja kehu sitä kovasti.

    • Anonyymi

      Koko Torin alue ihan kuallu, ei edes kukkia tuomassa iloa. ja eipä oo yrittäjien Tori hankkeesta ollu mitään hyötyä jos yrittäjät ei edes pysy siellä. Teki Ari kyllä virheen kun ei ottanut kioskia torille, sillon oli sentään jotain elämää.

    • Anonyymi

      Samaa mieltä,että jäätelökioskin paikka on torilla,eikä nakkikioskin nurkalla

      • Anonyymi

        Juurikin näin. Ei ole edes halua viedä lapsia syömään jäätelöö, kun se palaneen rasvan käry alkaa oksettamaan jo ohi kävellessä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Juurikin näin. Ei ole edes halua viedä lapsia syömään jäätelöö, kun se palaneen rasvan käry alkaa oksettamaan jo ohi kävellessä.

        Itsekin mietin, että rasva tarttuu maitoonkin kylmäkaapissa, ei innosta jäätelö siellä. Ymmärrettävästi säästöähän se tuo, kun on samassa puljussa. Ei mainosta vaan ulospäin. Kylän läpi ajaessa näyttää ettei ole kiskaa ollenkaan


    • Anonyymi

      Tori projekti oli täys kupla .

      • Anonyymi

        Ei kai siinä ole mitään ihmettelemistä, jos siellä Ahterista tulee kuplia. Ja yksi toisensa jälkeen ne puhkeavat.


    • Anonyymi

      Hyvin oli tänää ikäleidien arvostamat iltabassojen kuminat torilla. Alko jo hyvissä ajoin ja taukosi vissii enne kahta. Ilo kuulla notta on vielä elämää!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      42
      3394
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      1984
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      30
      1729
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      16
      1527
    5. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1508
    6. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      9
      1391
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1377
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1227
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      78
      1125
    10. Jo Alkanutta Viikkoa Ja Maanantai Päivää

      Hyvää huomenta naiselle ❤🤗😘 Toivoo mies
      Ikävä
      22
      1102
    Aihe