Ainakin sellaista kuvaa levitelty uutiskanavilla?
Trump pyörinyt Epsteinin bileissä?
Anonyymi-ap
18239
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ei se ihme olisi, kutsui varmaan kaikki silmää tekevät ja yritti sotkea heidät puuhiinsa.
useista seksuaalirikoksista epäillyn varakkaan liikemiehen Jeffrey Epsteinin kuolema ei ollut itsemurha, vaan henkirikos.
https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?q=trump+epstein+party&cvid=e2f31a5fd43d4f5c8591dd201a60244d&gs_lcrp=EgRlZGdlKgYIABBFGDkyBggAEEUYOTIGCAEQABhAMgYIAhAAGEAyBggDEAAYQDIGCAQQABhAMgYIBRAAGEAyBggGEAAYQDIGCAcQABhAMgYICBAAGEDSAQg0MDczajBqMagCALACAA&PC=ASTS&ru=/search?q=trump+epstein+party&cvid=e2f31a5fd43d4f5c8591dd201a60244d&gs_lcrp=EgRlZGdlKgYIABBFGDkyBggAEEUYOTIGCAEQABhAMgYIAhAAGEAyBggDEAAYQDIGCAQQABhAMgYIBRAAGEAyBggGEAAYQDIGCAcQABhAMgYICBAAGEDSAQg0MDczajBqMagCALACAA&FORM=ANNTA1&PC=ASTS&mmscn=vwrc&mid=CE3E9B7D47048EA21A62CE3E9B7D47048EA21A62&FORM=WRVORC&ntb=1&msockid=3be76dd7427411f0804f20cc9e59b324
ja trumputtaaja on epstein koneen kyydis ollut
https://news.sky.com/story/donald-trump-disappointed-with-elon-musk-after-he-turned-on-his-big-beautiful-bill-13379714 - kaverukset
https://www.theguardian.com/us-news/2025/jun/05/trump-elon-musk-fallout - kaikki oli epsteinin kamuja
Tottakai trumppi on siellä(kin) ollut,oikein innoissaan "grabbing them by the pussy"!
Epsteinin kuolema on päivänselvä murha.
Tyyppi luuli keräämänsä tietueen TODELLA isokenkäisten rankoista huvitteluista residensseissään suojelevan häntä,tuli mitä tuli!
Asia olikin täysin päinvastoin.
Kun pohatat,kuninkaalliset ja influensseri-poliitikot tunsivat Epsteinin uhkaavan selustaansa löytyi nopeasti keinot ohittaa huipputurvallisen vankilan valvontasysteemit.
Epstein sai vieraita,jotka olivat paitsi vähäpuheisia,myös ripeitä.
Voi hyvinkin Trump olla näissä tiedostoissa. Ja niin on varmasti Bill Clinton ja moni muu amerikkalainen julkisuuden henkilö. Siellä on varmaan näitä rikkaita julkkiksia niin monta, ettei sitä sen takia uskalleta julkaista. Ei yksin Trumpin takia.
Myös kuninkaalisia on ollut kuten esim. prinssi andrew.
Tuota en ole kyllä kuullut. Sen tiedän, että Clinton ja Obama ovat olleet.
Eli olet olut clittonin ja obaman kanssaan epstein saarella mikäs siinä oliko kivaa? olitko palakattuna antajan roolissa clittonille ja obamalle?
Tämä on Ghislain Maxwell dokumentissa. Katsottavissa televisiossa. Paras oli kohta, kun prinssi Andrewin piti mennä lomalle Fergien ja lasten kanssa, niin ei huvittanut. Vaihtoi kohteeksi Epsteinin saaren. Sellainen isäpappa.
VAIN IDIOOTIT USKOO KAIKEN MITÅ MEDIA VALHTELEE.
Oletko sinä niitä jotka ajattelevat ihan itse?
Maga porukkaa ei kiinnosta vaikka olisi raiskannutkin muutaman lapsen.
Siis jos raiskaaja on Trump, jos se on joku musta niin sitten asia erikseen.
Epäilen olisko Ivana Trump päästänyt. Oli kova täti. Sittenhän hänellä oli Marla Maples. Kannattas Elonin olla nyt vaan hiljaa, ettei lähde rahoitus.
Clintonista oli sellanen kohta, että käveli kahta tyttöä halaten rantaan. Toisaalta Trump ja Epstein olivat kaksi nykkiläistä miljönääriä, että ovat varmaan tunteneet toisensa. Epsteinin talohan oli keskellä kaupunkia.
Se, että Trump on ollut jotenkin tekemisissä Epsteinin kanssa ei vielä tarkoita, että hän olisi syyllistynyt varsinaiseen rikokseen. Eli ei kannata vielä puhaltaa myrskyä vesilasissa.