Olen 36-vuotias monella tavalla tavallinen sinkkumies joka syttyy suuresti rintojen imemisestä, ts. tahtoisi päästä olemaan imetettävänä ja nauttimaan siitä. Rintamaidolla tai ilman. Raskaana oleva, juuri synnyttänyt tai lapseton, ei merkitystä, sillä tissiä himoitsen kuinka vain. Mistä löytäisin rinnat? Kuinka etsiä seuraa em. edellä?
T: PKS (k-sovelluksessa jokukorhonentms) 🥰
Imetysfantasia
13
472
Vastaukset
- Anonyymi
Ihanaa, toivottavasti löydät imettäjän. Harmi kun et ole täällä pohjois-pohjanmaalla. Itse nautin suuresti kun rintaa lutkutetaan oikein antaumuksella ja pitkään. Minulla on d kupin rinnat ja onneksi mieheni on ymmärtänyt kuinka tykkään imemisestä. Harmi kun maitoa ei tule, se olisikin mahtavaa kun saisi kunnolla imettää. Kyllä näistä rinnoista riittäisi iloa useammallakin ja vaikka yhtä aikaa..
- Anonyymi
Moi, laitoin sulle viestiä kikissä t. Nainen30v
- Anonyymi
Olis kiva saada suhun yhteyttä. Kikissä löytyy maponi jos haluat lisätä. 🤭
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olis kiva saada suhun yhteyttä. Kikissä löytyy maponi jos haluat lisätä. 🤭
Joo. Laitoin siellä viestiä sulle :)
- Anonyymi
Laitatko mullekkin viestiä
kik Wellu79 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo. Laitoin siellä viestiä sulle :)
Mikä sun tunnuksesi on?
- Anonyymi
Haluttais imee nänniä. KIK hoitovoide
- Anonyymi
Täällä nuori 27v mies joka rakastaa tissejä ja niiden hyväilyjä.
Kuopion seutu ja lähi alueet. Naiset ottakaa yhteyttä jos mies ei huolehdi teistä kotona
Kiiiik ssä saa yhteyden mazzaaa6- Anonyymi
Laitoin sulle kikissä viestii:)- n30
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laitoin sulle kikissä viestii:)- n30
n30 mikä sun oma kik?
- Anonyymi
Vanhempi mies Pohjois-savossa on kovapoika nuolemaan puhdasta pillua.
Mitä nuorempi sen maukkaampia. Kunhan ikä on sovituissa rajoissa.
M 55v - Anonyymi
Haluaisin nänniä isoista tisseistä.Olisko naista joka toteuttaisi tämän. Mies 58v.02al.
- Anonyymi
32v mies olisi halukas imemään. Kik maponi
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751410Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2481312Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521096Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551078- 51785
- 65764
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62747Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39718Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44701- 30647