1. Alkoholisti vanhus joka juo ja väittää olevansa aina itse uhri. Hän on aina uhri. Hänellä on aina ukko joka hakkaa häntä hiukan. Suon sen hänelle! Valtion tulisi kuitenkin antaa hänen kuolla ilman vanhusten hoitoa.
2. Kaksisuuntaistamielialahäiriötä sairastava hemmoteltu nainen. -Minä, minä ja minä ja minun ongelmani. Minulle tapahtui uusi vastoinkäyminen. Sitten hän kertoo tapahtumia joita tapahtuu muille ihan samalla lailla. Toisille tapahtuu pahempiakin vastoinkäymisiä.
Hän heittää taakan jatkuvasti ystävällisellä köyhälle jolla tietenkin on rankempi vaikeus takana. Valittajalla on asiat paremmin. Mielialahäiriöinen ohittaa tietenkin mahdollisuuden, että on
Naisia joita vihaan
Anonyymi-ap
2
<50
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Vain itsekäs narsistinen nainen.
- AnonyymiUUSI
Alkkisparisuhde on se jossa alkkis sekoilee alkoholin vaikutuksen alaisena ja riitojen ja sovinnon ikuinen kiertokulku paskannetaan kaikille lähitienossa oleville. Tämä on siis syy miksi en pidä heistä. Jos joku juo hiljaa yksiössä se ei haittaa.
Pariskunnan mätä leviää aina koko taloon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?941855- 861303
- 1101143
- 761027
- 117976
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57863- 36772
- 47771
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48731- 33693