https://www.youtube.com/watch?v=vFj-om86ANI
Suora lähetys käynnissä
Israel aloitti III-maailmansodat, ohjukset lentävät Iraniin nyt
9
173
Vastaukset
- Anonyymi
Eikös se ole jo käynnissä siellä Ukrainssa aiempien väitteiden mukaan?
Sitä ennen se on "aloitettu" vähintään 100 kertaa, kenties ollaan jo tuhansissa. Nyt palestiinafanit voinevat alkaa heilutella tulevissa mielenosoituksissaan heilutella myös Iranin lippuja.
Allah on suuri- huudot kaikukoot synkissä katuholveissa....- Anonyymi
Voi perkele.
Ei ollut Viki se tallinnassa hoitoon viety. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi perkele.
Ei ollut Viki se tallinnassa hoitoon viety.Kyllä sä Persekäpänen oot sitten tyhmä!
- Anonyymi
3. maailmansota on alkanut jo yli 3 vuotta sitten Ukrainasta.
- Anonyymi
Se alkaa aina uudestaan ja uudestaan kunhan tilanteeseen sopii.
Itse muistan ensimmäisiä kertoja tuolta Kuuden Päivän Sodan tienoilta; sen jälkeen se on sitten (puheiden mukaan) alkanut satoja kertoja aina kun jossain vähän pojat kalistaa Sapelia.
- Anonyymi
Ja I ja II ei vaan ollut itsenäinen silloin. Asukkaat /osakkaat hajallaan pitkin maailmaa.
- Anonyymi
Aseteollisuuden miljönäärit ostelee huviloita. Te teette tärkeää työtä se on velvollisuus jatkakaa!
- Anonyymi
Natsithan ne 1 ja 2 aloitti ja on veikattu että 3. myös...
Mutta Natsit on Juutalaisten kanssa nykyään liittolaisia ja samaa porukkaa yhdessä ryssiä ja Muslimeja vastaan niin Ukrainassa kuin Israelissa niin voi hyvinkin pitää paikkaansa että 3 alkaa,muttta enempi epäilen kuitenkin että se alkaisi Ukrainasta .
Natsithan senkin sodan aloitti jo 2014 Kun Merkkel villitsi kansan sekaisin niin että ne ajoi resitentiin maan pakoon.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293