Kepu, sosialismi

Kepulaiset haluaa valtion pönkäävän Kauhavan kenttää 😀
16747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Natojuna meni jo

Äänestä
  • Eikä menny Mikko Savola hoitaa kauhavan kentän asioita.toivottavasti onnistuuvat

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Eikä menny Mikko Savola hoitaa kauhavan kentän asioita.toivottavasti onnistuuvat

    😁
    Miksei kanki hoitanut

    Äänestä

Nyt sitte itketähän kun ensin annettiin rantaruattalaasten lopettaa kenttä.

Äänestä
  • Niinpä mut nyt Mikko Savola yrittää kenttää kauhavalle asioita toivottavasti onnistutaan Juu rantaruotsalaiset lakkautti kentän sais turpaansa.kokoomuksen jästipäät.

    Äänestä

  • voi voi senhn vei pekkarinen kauhavan erustaja oli hissis

    Äänestä

Ei tartte autoista kovempaa meteliä kentältä kuulua.

Äänestä
  • Joo ei menköön muualle ajamaan mut ei kentälle.se on lentokenttä eikä autojen rata.kiitos ei kisoja tänne enää.

    Äänestä

Joo kauhavalle kenttä takaisin ja juhannusbileet mihin mennä kalantorpan jälkiin poikaystäväni kans.kun täälä eioo mitään juhannuksena.ei viitti härmän mennä kalliit liput powerparkkiin.toivottavasti Mikko Savola saa puhuttua eduskunnassa kauhavan kentän tilaisuuden.toivottavasti saadaan asia läpitte.

Äänestä
  • Ja torille ohjelmaa Leiffi esiintymään.

    Äänestä

  • Viittiikin tyhmille ihmisille toivoa antaa

    Äänestä

Kyllä oli mukava tunne kun taivas jytisi vanhaan malliin. Typhoon oli kova värkki,samoon Gripen ja Hornet.

Äänestä

Kyllä lentokentältä ääntä pitää kuulua, kiihdytys kisoja lisää ja lentokoneet takaisin

Äänestä

Ensin myivät sen naurettavan halvalla ja nyt ostavat kalliilla takaisin... Kepun hyvävelikerho toimii...

Äänestä
  • Ketkä ostavat.....?

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Ketkä ostavat.....?

    No ei ketkään
    Asunnoissa olisi tulevaisuus

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kepulaiset haluaa valtion pönkäävän Kauhavan kenttää 😀

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu