Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olisko halukasta naista luontoon.

Sinä nainen joka pidät luonnosta lähde kaveriksi.Pidetään kivaa hieron tissejäsi otan nännit huulien väliin nuolen pilluasi rakastellaan pitkän kaavan mukaan.Mies 58v 02al .
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nainen eikö kiinnosta rakastelu luonnossa.

Äänestä

Olet ihana🥰 N 56v Hyvinkäältä

Äänestä
  • Hei. Olen aloittaja.Haluutko luontoon seikkailemaan.Olen siisti seksistä pitävä mies.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sinä nainen joka pidät luonnosta lähde kaveriksi.Pidetään kivaa hieron tissejäsi otan nännit huulien väliin nuolen pilluasi rakastellaan pitkän kaavan mukaan.Mies 58v 02al .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu