Googin kommentteja ei tule kuunnella. Paha häviää lopulta ja asiat menevät Raamatun ilmoitusten mukaan, kuten Raamatun tunteat sen vain ymmärtävät. Jumalattomat ovat ihan pihalla Raamatun kirjoituksista vaikka ne yksiselitteisesti ovat jo alkaneet toteutua.
Googille ei milliäkään periksi ja ydinaseet Suomeen mikäli halutaan estää Googin hyökkäys Suomeen. Se on ainoa tapa estää Googin hyökkäystä naapurimaihinsa. Ja jos se hyökkäisi niin saisi itsekin vastaansa ydinasesateen.
Goog on Iranin kanssa liittoutunut ja muiden brick-paskamaiden kanssa.
Goog, Karhu uhkaa Jumalan valittua kansaa, Israelia ja USA:aa
Anonyymi-ap
2
76
Vastaukset
- Anonyymi
Tässä Googin uhkailua:
https://www.youtube.com/watch?v=lYkf_eet5ik
ap.- Anonyymi
Ensinnäkään Venäjä ei ole mikään Goog. Montako kertaa se pitää täällä kertoa? Ja tuo Venäjän YK:n suurlähettiläs ei uhkaile tuossa ketään.
Näitten erilaisten pastoreitten ja itseään opettajina pitämien manipuloimassa koomassa olevien juttuja saa täällä lukea viikottain.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110944
- 525230
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452433- 302133
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131701Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421544Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301241Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892