ettäsillai.......

Anonyymi-ap

Jos täällä on joku säälittävä niin se olet sinä sofia virta, sinulla eio ole oikein ymmärrystä mikä tarkoitus tällä maahanmuutolla on. Se islamin uskoisten valtaaminen itselleen lisää elin tilaa, yksi kymmenestä matusta tekee "töitä" mutta kas kummaa verot jäi maksamatta!! Matut nauraa teille selän takan kuin idiootteja suomi päättäjät on antavat matuille kaiken ilmaiseksi, sellaista mistä suomalainen joutuu tekemään töitä ja maksamaan vuosikymmenet. Sinuna pitäisi suusi kiinni kakara koska sinun suustasi ei tule valheita valheen perään, se mitä tulee suomalaisiin ja maahanmuuttajiin niin yli puolet suomalaisista on sitä mieltä että kaikki pois suomesta!!!! Sinä tiedät sen itsekkin sofia virta mutta sinä vääristelet normaalin suomalaisen sanomisia ja mielipiteitä!! Et sinäkään täällä tuollaista sontaa levittelisi jos ei olisi ollut veteraaneja taistelemassa suomea vapaaksi!! MIETI SITÄ VELLIHOUSU!!!!

2

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan kauheeta kun britti rouva on Suomen ykkösnainen ja hän ossaa ruotsiankieltä ja huonoa suomea . Niin ja yks puoliksi marokkolainen on ministerinä . Mihinkä tää Suomi joutuu .

    • Anonyymi

      Harmittaa kyllä kovasti kun ei Pekka Haavistoa valittu presidentiksi, puolisokin kuuluu niihin parempiin maahanmuuttajiin, toisin kuin Stubbin rouva. Mutta emmehän me vihreät ole rasisteja koska osaamme jaotella tarkasti ne huonot ja paremmat maahanmuuttajat. Persut kyllä syyllistyvät rasismiin jos kritisoivat maahanmuuttajia koska heiltä puuttuu arviointikyky huonojen ja parempien jaotteluun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      84
      6555
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3581
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      3138
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2352
    5. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      28
      2211
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      120
      2113
    7. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      193
      2087
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2029
    9. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      1912
    10. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1648
    Aihe