Gööranin aika antaa henkseleitä paukutellen Venäjälle uusi uhkavaatimus,milloin Tulitauko Ukrainassa alkaa?
Olisiko Korpraali
Anonyymi-ap
11302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Korpraali käskyttää....
Ja hyvin on tehonnut 😅😂🤣
Miksi kukaan ei ota tosissaan Tohtori Gööranin Ultimaattumeja? Onhan kyseessä kuitenkin Firenzen Professori ja Harwardin Yliopiston Tohtoris mies. Ja ennenkaikkea Vasemmistomedian Lempilapsi,jonka viisauksia media ei kaivele,jotta totuus ei tulisi julki tästä selkärangattomasta lierosta.
Olisi yhtä rehellistä sakkia kuin kremlissä on? Medvevev on nussinut sodan aikaa jo yli miljardin valtion rahaa omaan käyttöönsä. Eikä kukaan yritä tosissaan että totuus tulisi julki,, tai eivät uskalla julkistaa totuutta selkärangattomasta lierosta.
Stubb on Suomen poliittisen historian turhin tyhjänpuhuja. Narsistinen, itseään rakastava kukkopoika, jonka paikka ei tosiaankaan olisi maan johdossa.
Sittenhän meillä on samalainen, kuin putte on siellä kremilssä.
Tämä on totta. Nyt todella tarvittaisiin uusi Kekkonen.
Ois ehkä sittenkin pitäny äänestää H-Pekkaa.
H-Pekka maailmalta kotia kun palasi, niin seljässä hänellä oli Andersson.😁
Ei liity suoraan asiaan, mutta oman pojan keplottelu suhteita käyttäen hyvään harjoittelupaikkaan ei ainakaan lisää Stubidon arvostusta. Tämäkin episodi kertoo henkilöstä paljon.
Taitaapa ne putininkin pennut olla eri kohtelussa, kuin tavan tallaajat venäjällä.