https://oikeustyohon.fi/onko-seksin-myyminen-ja-ostaminen-laitonta-suomessa/ ei ole laitonta,kun teet itsenäisesti. Itse ihan satunnaisia pieniä taskurahoja saan tolla.
Seksin myynnillä pientä lisätuloa
Anonyymi-ap
22314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Syksyä odotellessa . Opiskelijoilta rajusti leikattu rahaa pois niin on uutta nuorta tyttöä ja poikaa markkinoilla .
Voisihan tuota kokeilla, mutta ongelmaksi muodostunee se, että olen jo kuusikymmentävuotias ja kaiken lisäksi mies. Pahoin pelkään, että joudun antamaan naisille ihan ilmaiseksi.
Saako kansanedustaja alennusta?
Helpompi raiskata ja istut saat päivärahaa ja verottaja vie vähempi .esim istut täys huollollalinnasa paremmat olot kuin vanhain kodissa .Itse kun jään eläkkeelle aion tehdä sen saa sentään hammashuollot ja pääsee heti lääkärille ja verottaja vie vähempi ja sinulle kertyy paremmin rahaa .Vielä päivärahaa eläkkeen piikkiin .
Tarkoitan eläkkeen jatkoksi .
Tarjolla on nuorta, ja kiinteää tissiä. Puristella, ja imeä saa, ei muuta. Hinta vain 60 eu. 15 minuuttia.
Ikäraja +65 ja siitä aina 100-vuotiaisiin.
Onkohan ylipainoisella savolaisella eläkeläisgaylla markkinarakoa?
naapurin masa, mikkeli. savo
Suottaahan se joku olla niinnnii kieroutunna?
Ai, masakin on palstoilla.
Sinä saat vanhana asiakkaana 20 minuuttia samalla hinnalla. (60e)
Vain tyhmät alkavat huoraamaan. Kyllä pienillä tuloilla muutaman vuoden kitkuttaa, ei aina pidäkään olla kivaa.
Pitääkö kaikkien vanhojen pappojen mennä Thaimaahan?
Siellä on niiiin halpaa
Miten niin pientä tuloa. Voi tienata 1000 euroa viikossa. Kannattaa pitää seksin myynnin hinta ainakin 300 eurossa tunti. Asiakkaita riittää varmasti.
200€/tunti on yleinen tuntihinta. Suomalainen voi pyytää satasen eloveenalisää mutta pitäisi kyllä olla missin/mallin muottia lähellä että lisäsatanen kannattaa maksaa ulkomaalaisiin kilpasiskoihin verrattuna.
Yksi nainen pyytää 700 euroa ja asiakkaita riittää. Nainen myy myös seuraansa eikä aina ole kuulemma seksiä miehen kanssa. Mutta 700 euroa on kiinteä hinta ja nainen saa kolmetonnia viikossa.
Menestyvillä liikemiehillä&/Korkean Tason poliitikoilla toki jos maksettua seuraa niin jetset naisilla on taksat sen mukaiset.
Eikö eläkeläiset saa alennusta, kuten kaikesta muustakin saavat.
80-vuotiaalle riittäisi vähempi. Kunhan saisi kädestä pitää, ja vähän lipaista.
Ei huolisi sinne Aasiaan lähteä kynittäväksi.
Suomessa seksin myynti on kannattavinta Euroopan mittapuulla ja ainakin kotimaiset myyjät ovat samalla mittapuulla vaatimatonta tasoa.
Mutta voiko tuohon asiantuntijalausuntoon luottaa ?
Kyllä se asia tuolta vaikuttaisi. Varmasti poikkeuksia on mutta mitä alan sivustoilta silmäillyt (s-treffit, reale*scort ym) kotimaiset eivät vaikuta olevan kauneimmasta päästä likimainkaan. Olkoonkin että monessa tapauksessa menee kyllä päättelyksi koska kasvot sumutettu.
Voishan tuota kokeilla, mutta vähän epäilen että meneekö tällainen 53v ukko pahemmin kaupaksi.
Aina kannattaa yrittää varsinkin savossa