Toivottaa tervetulleeksi Putin järjestämään asioita ja viemään oikeuden olla edustajana itseltään äänestämällä eduskunnassa Ottawan sopimuksen irtautumista vastaan.
Näin sitä pitää Isänmaan asioita hoitaa!
RKP:n Biudee on Isänmaan asialla!
Anonyymi-ap
6
138
Vastaukset
- Anonyymi
Onko hän toveri kepun paavo?
- Anonyymi
Ei, kun se o vitu lillan!
- Anonyymi
Ei tuu Suomesta Persuputinland diktatuuri valtiooo .
- Anonyymi
Piuden isänmaa ei ole Suomi, joten joo, se on isänmaan asialla. Mutta minkä maan?
- Anonyymi
Tämäkin tyyppi on sitä mieltä, että venkut saa tappaa suomalaiset miinoilla mutteivat suomalaiset saa niillä puolustautua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?924106- 262248
- 2002110
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1021909PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3871703- 1411305
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale981241Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.321035Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha72956Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?78815