Seiska kysyy.onko Tuksu Vuoden juhannusheila?

Ei millään pahalla.Mutta kyllä toi seiskan
toimittajien naismaku,ei kohtaa itseni kanssa.
Vaikka ei Tuksua vastaan mitään olekkaan?
7351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Astuisin erittäin mielelläni.

Äänestä
  • Vettä välillä,nyt tulee jo aika levotonta?

    Äänestä

  • Jaa niin astuisit sitä Tuksun poikaystävää.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Vettä välillä,nyt tulee jo aika levotonta?

    Hyvä, että otat vettä välillä.

    Äänestä

  • Nyt se korkki kiinni - heti!
    Kaikkea voi ymmärtää tai ainakin yrittää ymmärtää, mutta nyt liikutaan niin harmaalla alueella, että sattuu....

    Äänestä

Vilkaisin tuota seiskan juttua.
Kuvien kohdalla lukee, että ne olisi Johanna Tukiaisen kotialbumista. Kuva, jossa on laiturilla maitotonkka luonnonkukkineen ei ole Johannan ottama ja hänen omansa. Se julkaistiin Juhannuksena Järviluonnon ystävät-ryhmässä ja kuvaaja/jakaja on Hanna-Kaisa Tikkanen. Johanna näköjään ominut sen. Seiska voisi korjata virheen sivuilleen.

Äänestä
  • On siinnä kans oikein kaunis juhannus heila jollekin äijälle 😫.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei millään pahalla.Mutta kyllä toi seiskan
toimittajien naismaku,ei kohtaa itseni kanssa.
Vaikka ei Tuksua vastaan mitään olekkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu