Miten jurrisen Jussin vietti JTuksu?

Röpöttikö krapulassa alushousuun saakka?
7385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voisin tikata saumaan.

Äänestä
  • Entä kakkoseen?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Entä kakkoseen?

    Kakkonen --> poskisoolo - -> ykkönen.

    Siinä marssijärjestys.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kakkonen --> poskisoolo - -> ykkönen.

    Siinä marssijärjestys.

    Nyt on kunnollista laittoa.

    Äänestä

Röpöttikö minne? Eihän Tuksu tiettävästi käytä alushousuja lainkaan.

Äänestä
  • Onko haju mukana ?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Onko haju mukana ?

    Eroottinen tuoksu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Röpöttikö krapulassa alushousuun saakka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu