Ensimmäinen kerta kun 85rosenttista tummaa suklaalaalaata alan ottamaan palan pääväs

Anonyymi-ap

Eilen olin kuljeksimas maata nelirengaisellain ja katso, kävin porteist sisään Litliin. Ootko kuullut joskus kaupast nimelliselliselt Litli?

Siellä ostelin kaikenlaisist jonkinlaisiaa valitellen ostoksellisteisuus kärryyn nelirengaiseen. Olihan siel namihyllyllisyyskin jonne tietenkin tahjoin kahtelemaan ja kielt livoskelemaan.

Päätin kuitenkin itsehillillisöijä ittein ja hienostuneesti otin mukaan J.D Gross 85ros tummaataatataa suklaalaalaata yhjen ikäänkuin kokeheks. Äsken sen avasin ja palan suuhutin. Eipä se hyvvee ollu, eipä pahhaakaan, oli omanlaistaan, terweellistä kun ottaa wähäsellisesti kerran päiwällises.

Täl tavallisella kuulemma on terweyshyöjyi. Laihv is Jeesus.

Laihv to USA, laihv to Israel.

Selef Urge

1

103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ananaskondas life! Na naa naa na na!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      195
      6798
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      1996
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1658
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1370
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1208
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      48
      1074
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      99
      1035
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      957
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      251
      934
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      899
    Aihe