Pommit paukkuvat.., on tulitaukoa tahi ei.., pommikoneet ja ohjukset lentelevät sinne tänne ja Rumppi juoksee persekärpästään Seläskiä karkuun.
Nyt on meillä sotanarkkareilla tosi kivaa ja popparit paukkuvat mikrossa...!!
Rumppi sanoi vak- sanan solvatessaan Israelia ja Irania..!
4
96
Vastaukset
- Anonyymi
Kerrankin joku poliitikko sanoi asian juuri niin kuin pitikin!
Ei onnistuisi Pikku-Petteiltä tai Antti "Mothafucka" Lindtmanilta. - Anonyymi
whatta FAK
- Anonyymi
No sanoihan schtuuppikin VMP - mitä p*skaa :D
- Anonyymi
Vikiä vaan vituttaa kun "hyvä sota" pilattiin pilattiin heti alussa eikä isompaa tuhoa sitten olekkaan kaiketi tiedossa.
Ja tietenkin, se että saman tien öljyn hinta romahti entiselleen kun uhkat Hormusin salmen kohdalla hävisi.
Tietenkin se Venäläisten Fanboita vituttaa, ymmärrämme.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261