Uusin i9 ei ole windowskelpoinen.
Onko kyseessä sota vai teknologian suuntaus? i9 ollut aina ongelma Windowsille, nyt entistä enemmän. Tehoero on valtava Linuxin hyväksi.
Ihan vaan siksikö kun MS kehittää omaa ARM prosessoria, Intell näpäyttää.
intell vs Microsoft
8
160
Vastaukset
- Anonyymi
Windowsin 32 bittinen osa tahmaa uusissa i9 prosessoreissa.
- Anonyymi
Uutta i9 ei pysty ajaan 32 bittisenä vaa pelkästään 64 bittisenä.
Siksi Windows on puolta hitaampi kuin Linux tällä prosessorilla. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Uutta i9 ei pysty ajaan 32 bittisenä vaa pelkästään 64 bittisenä.
Siksi Windows on puolta hitaampi kuin Linux tällä prosessorilla.Windows 11 työpöytä ja moni muu juttu on edelleen 32 bittisiä.
- Anonyymi
Voi voi! Win-Dos
- Anonyymi
Koska Windowsia koodataan ja Intian viidakoissa rummutus kantautuu.
- Anonyymi
Blue Screen Of Death eli BSoD eli Siniruutu on Microsoftin vuonna 1992 kehittämä ajanvietepeli. Se pitää hallussaan maailman pelatuimman taidepelin titteliä yhdessä Microsoftin Http 404 – File not found -Internet-roolipelin kanssa.
- Anonyymi
Winkuraan en uskalla tunkea tunnistautumista!
- Anonyymi
Intell haistattamassa widut Microsoftille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523251Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492524Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522485- 1092207
- 241893
- 231652
- 301616
- 1611494
- 361265