Veikkaus alkanut soitella

Anonyymi-ap

Minulle Veikkaus on alkanut soitella parinkuukauden välein. Haluavat kuulemma keskustella pelaamisesta. Jo on menny kyyttäämiseksi jos käytän noin 200 euroa kuukaudessa eri pelihin niin pitää alkaa Vakuutamaan Veikkaukselle etten ole ongelma pelaaja. taidan siirtyä muihin netti casinoihin pelaamaan.

6

382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko tili pahasti miinuksella?

    • Anonyymi

      Et siis pelaa tarpeeksi!

    • Anonyymi

      Pelaan 1000€/kk, eikä minulle ole tullut veikkakselta puhelun puhelua.

    • Anonyymi

      Nuo yleiset turvarajat on mielestäni isoja. Voit pelata kuukaudessa parikin tonnia miinukselle. Itse pelaan lottoa ja euroa vajaalla 20€ vko ja 80€ kk joskus pitkäänkin ilman mitään palautusta. Ketkä pelaa entiten ja miten? Varmaan eniten vanhan ajan RAY-pelejä joissa pari euroa tuplaantuu nopeasti ja kerralla voi mennä esim. 10€ ilman herätystä. 10€ tyhjästä per päivä tekee kuukaudessa 300€ ja vuodessa yli 3500€.

      Joskus kymmenen vuotta sitten itse heitin pari euro kioskin koneeseen ja kone laski alas parikymppiä, niin kioskin myyjä tuli hakemaan kolikot pois, ja vaihtoi ne isoksi, koska ei halunnut minun tuhlaavan enää lisää ja häviävän

      • Anonyymi

        Isoja ne turvarajat on ainoastaan pienpelaajille, jotka eivät tiedä mitä tekevät.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      261
      4103
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      129
      2352
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1501
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      978
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      132
      966
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      949
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      335
      889
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      867
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      810
    Aihe