Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kysymys Naisille

Haluan tietää kummalla saatte paremman orkun, hieromasauvalla vai ihan aidolla peeniksellä?? Onko se hieromasauva todellakin niin nautinnollinen väline et pakaa käädä aito kalu kakkoseksi??
54850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miehen antamalla suuseksillä tai suihkuttamalla.

penistä ei hieromasauvat voita, tunnelma se on joka lataa.

Äänestä

En ole edes kokeillut koskaan dildoa, koska nautin tarpeeksi aidosta. Ja niin haluan olevankin ;) Mutta jokaiselle suotakoon makunsa...

Äänestä

sauvalla tulla...se kun jaksaa niin kauan kuin pattereissa henkeä riittää!

Äänestä

eihän sitä aitoa voita MIKÄÄN, ei ole sen voittanutta.

Äänestä

että kyllä aidossa rakastelussa saa paremman orgasmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Haluan tietää kummalla saatte paremman orkun, hieromasauvalla vai ihan aidolla peeniksellä?? Onko se hieromasauva todellakin niin nautinnollinen väline et pakaa käädä aito kalu kakkoseksi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu