Harhaisia ja toksisia ihmisiä täällä

Niin paljon negaa et teillä repeilee kulissitkin jo IRL:ssä eipä muuta jatkakee
15232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Tässä menee koko yö?

Toksibaby...😘

Äänestä

Pari pilleriä vielä ja 😵‍💫

😜🤭🤗❤️

Äänestä
  • Yritä eres männä sinne peiton alle...😴😴😴😴

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Yritä eres männä sinne peiton alle...😴😴😴😴

    ❤️katotaan onnistuuko vai onko mies yli laidan?
    Oon kyl oikeesti nainen

    Äänestä

  • Joo vois vetää pillereitä nassuun koko purkillisen nyt.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Joo vois vetää pillereitä nassuun koko purkillisen nyt.

    Pillerinpyörittäjien kylä 🤗🤭❤️😂

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Pillerinpyörittäjien kylä 🤗🤭❤️😂

    En tiedä missä sellaisessa kylässä sä asut mut ei se mitään.

    Äänestä

Joo onneksi varoitit. Seinilläkin on korvat ja pilkka osuu omaan nilkkaan. Hyvää yötä nyt sitten vaan kaikille

Äänestä

Juu Jallu Pusulan sarjapostaaja ollut kiireisenä.

Äänestä

Mielisairaaloissa pitäs ottaa puhelimet yöks pois

Äänestä

Ei tääl muuta ookkaan ahistavia ihmisiä jotka stalkkaa ja haukkuu muita

Äänestä

siellä kylässä ole muuta kuin maaseudun haasteita, ihmisiä jotka kaipaa kaupunkia ja uraa mutta haluaa pitää kiinni hyvistä jutuista siellä ja saada lisää mutta ei löydy oikeita keinoja, ja tietyissä suvuissa noudatetaan sitä tirtyä tapaa mikä on hyväksi joillekin ja toisille ei.

Äänestä

ja paljon nyt ongelmaa, alkoholiongelmaa, ja sosialisteja ja maaseudun kapitalismia josta eivät ymmärrä mitään. ja selkään puukotusta.

Äänestä

ja joissakin paikoissa sosialismi ottaa voittoa koska niin sanotut vanhan tavan mukaan, valkoiset, eivät tee nykyajan kapitalismia ja ei ole enää vanhaa tilallisten maatilatoimintaa ja matkustelu maksaa ja ruotsin tyyli on Suomessa liian kallis, ja vie paljon mutta ei anna. eli yksinkertaisesti vajaus.

Äänestä

No mutta juuri ennen valomerkkiä on hyvä nähdä ketä jää ääliöiden selän taakse

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin paljon negaa et teillä repeilee kulissitkin jo IRL:ssä eipä muuta jatkakee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu