Minä näin Helmikuussa vuonna 2017 Jyväskylän kävely kadulla MK Ultra tappajan hän oli siellä minua varten mutta varman jumala ajatteli että ei vielä ole minun aika kuolla kun olen elossa mutta nyt tiedän kuka toi huomiotta herättävä henkilö siellä Jyväskylän kävely kadulla Helmikuussa 2017 oli hän olis varman seurannut minua paikkaan missä ei ole silmin näkijöittä ja tappanut minut.
Jag såg i februari 2017 på gågatan i Jyväskylä en MK Ultra-mördare. Han var där för min skull, men säkert tänkte Gud att det inte ännu var min tid att dö, eftersom jag fortfarande lever. Men nu vet jag vem den där uppseendeväckande personen på Jyväskyläs gågata i februari 2017 var. Han skulle säkert ha följt efter mig till en plats utan vittnen och dödat mig.
In February 2017, I saw an MK Ultra killer on the pedestrian street in Jyväskylä. He was there for me, but surely God thought it wasn’t yet my time to die, since I’m still alive. But now I know who that conspicuous person on Jyväskylä’s pedestrian street in February 2017 was. He probably would have followed me to a place without witnesses and killed me."
Mk Ultra tappaja helmikuussa 2017 Jyväskylän kävely kadulla.
Anonyymi-ap
2
164
Vastaukset
- Anonyymi
Fucking Finland Fuck the World FTW- !!!
' Hiton Suomi- Hittoon Maailma
Nyt ollaan todllisuuden ytimessä-
Jyväskylässä sanottu olevan Suomen joukkovainojen hallinto- ja koulutuskeskus-virasto etäkiduttaja ammattitutkintoineen, jne? - Anonyymi
Jos siis ketään ei kuollut, ei siellä kadullakaan mitään tappajaa voinut olla.
Tappajan "tittelin" saa vasta jos joku kuolee.
Mutta Harhaisten Maailmassa kaikki tietenkin on toisin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322259Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749466Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297460Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806305SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825930Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344946HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084600Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014366Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo852026Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k771320