Ei terroristista tai rasistista motiivia.

Anonyymi-ap

9

128

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei te kaikki, jotka saitte puukosta! Hyviä uutisia teille. Kyseessä EI OLLUT TERRORISTINEN TEKO! ( eli puukottajan rangaistus ei tule olemaan mitenkään kova )

    • Anonyymi

      Nyt meni tapatyöttömältä vanhoilta vanhemmiltaan rahaa pummivalta persulta koko ilta pilalle.

    • Anonyymi

      Taas kantasuomalainen puukotti. Mikä noita kantasuomalaisia oikein vaivaa, kun aina pitää olla puukottelemassa toisia ihmisiä?

      • Anonyymi

        Vasemmistolaisuus, se että yhteiskunnalle hyödyttömiä väkivaltaisia taparikollisia pidetään vapaana. Sivistysmaassa nämä laitettaisiin Cecotin vankilaan El Salvadoriin, mutta siitähän vassari ulvoo, ettei sinne saa laittaa.

        El Salvador oli maailman vaarallisimpia maita, ja sitten kaikki rikolliset heitettiin Cecotiin, ja maa on täysin turvallinen, mutta sepä ei vassareilla kelpaa, vaan halutaan murhia, ryöstöjä ja raiskauksia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vasemmistolaisuus, se että yhteiskunnalle hyödyttömiä väkivaltaisia taparikollisia pidetään vapaana. Sivistysmaassa nämä laitettaisiin Cecotin vankilaan El Salvadoriin, mutta siitähän vassari ulvoo, ettei sinne saa laittaa.

        El Salvador oli maailman vaarallisimpia maita, ja sitten kaikki rikolliset heitettiin Cecotiin, ja maa on täysin turvallinen, mutta sepä ei vassareilla kelpaa, vaan halutaan murhia, ryöstöjä ja raiskauksia.

        Mitä tekemistä vasemmistolaisuudella on taparikollisten vapaanapitämisen kanssa? Eduskunnassa on oikeistoenemmistö ollut sitten vuoden 1966 ja palstan vaali- ja gallupasiantuntijat ovat kertoneet vasemmiston kannatuksen Suomessa olevan vain 30%. Vähemmistösuoja on poistettu Eduskunnan päätöksenteosta jo vuosikymmeniä sitten.

        VASTUU ON SILLÄ, JOLLA ON VALTA!


    • Anonyymi

      Puolen tunnin välein ylen radiokanavat hokevat miehen suomalaisuutta.Olisi tämäkin pistetty edelliseltä tuomiolta lusimaan ,mutta kun päästettiin vapaaksi odottamaan tuomion täytäntöönpanoa.

    • Anonyymi

      Halusiko päästä hoitoon vai persujen ehdokkaaksi?

    • Anonyymi

      "Poliisi vahvistaa: Ratinan puukotuksista epäilty on täysi-ikäinen suomalainen mies".

      Helpotuksen huokaus ja riemunkiljahdus punavihreiden joukossa.

      • Ja sinulle nyt perse on kipeä
        haheha muista ottaa vettä suola kanssa se helpota haha


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      121
      10332
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5040
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      2221
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      105
      2068
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      26
      1924
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1601
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1412
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      27
      1050
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      31
      1011
    10. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      977
    Aihe