Annoin mustille miehille.

Anonyymi-ap

Lähdin mustan nuoren miehen asunnolle ravintolaillan jälkeen ihan seksi mielessä siis jatkoille. Mies oli 55v ja itse siis oon 25v n. Halusin kokee et millasta ois eli halukas olin. Mut en halunnu ilman et käyttää kumia oli ehto, olin antava jo pylly tarjolla et nussii mua ni vetikin kalunsa ulos pillustani et sormettaa minuun välillä. Sit työnsi taas takaa kyrpänsä minuun. Hitto oli ottanut kortsun pois kun sen kalu oliki paksumpi. Mutta teki nii hyvää et pyysin nussii lujempaa. Mut mulle tulikin viereen kaks muuta paljasta mustaa kyrpään. Vittu kun säikähdin.

11

2358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hoh ja hah. Alottja. N

      • Anonyymi

        Anteeksi mikä. Voisitko selventää.


    • Anonyymi

      Nuori mies oli 55 ja itse olit 25vuotta?

      • Anonyymi

        Mitä se ikä haittaa kun nussii. Minuakin on yli 50 v mies nussinut kun olin vähän yli 20 v. Ja kyllä tuntui hyvälle.


    • Anonyymi

      Taisit saada kyrpää niin että käveleminenkin oli vaikeaa aamulla. Olit varmasti tosi haluttava näky perse levällään.

    • Anonyymi

      Aika yleinen fantasia tällaisilla sivustoilla...

      • Anonyymi

        Kyllä. Minullakin pillu märkänä ajatukselle antaa mustalle takaapäin


    • Anonyymi

      Olen saanut olla usein mustan iso kaluisen miehen kanssa.
      MIeheni musta työkaveri isolla varustuksella tuli meille mieheni pyynnöstä ja uteliaisuuttani suostuin miesten mukaan saunaan.
      Kun näin varustuksen suostuin heti mieheni ehdotukseen antaa myös työkaverille pillua.
      Nyt työkaveri käy melko usein mieheni kanssa panemassa minua.

    • Anonyymi

      Ei se ikäero meinaa mitään mutta hassua et 25 vuotias kutsuu 55 vuotiasta nuoreksi mieheksi, jos tarina pitää paikkansa

      • Anonyymi

        Mieheni tumma työkaveri on 31-vuotias ja mieheni on 29-vuotias ja itse olen 27-vuotias.
        Olen ollut alussa mieheni halusta 4 vuotta miesten yhteinen nainen.
        Ei kylläkään mennyt pitkään kun olin koukussa kimppaseksiin ja nautin täysin kun saan useampaa miestä.


    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      620
      2364
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      28
      1182
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      109
      1138
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      10
      1016
    5. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      92
      916
    6. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      875
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      91
      787
    8. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      759
    9. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      741
    10. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      29
      623
    Aihe