Israel häpäissyt itsensä Gazassa

Koko maailman silmissä. On erikoista, että tuolle rikolliselle touhulle löytyy puolustajia vain USAn konservatiiveissä ja pienen Suomen Natolaisissa !
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hmmm. Onkohan aloittaja Venäjän trolli.
Ei tiedä että täällä Israelia puolustavat vain äärikristityt, Naton kanssa sillä ei ole mitään tekemustä

Israel on toki syyllistynyt ihmisoikeusrikoksiin, mutta aloitus taitaa olla joku provokaatio.

Äänestä
  • Kyllä avaus oli täyttä totta. Nato on sionistien pumppu.

    Puuttinilta ei edes kysytty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koko maailman silmissä. On erikoista, että tuolle rikolliselle touhulle löytyy puolustajia vain USAn konservatiiveissä ja pienen Suomen Natolaisissa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu