Miksi putler ei osaa elää normaalia elämää, vaan..

ainoastaan tappaa ihmisiä....
Onko se vain parantumattomasti mielisairas ???

Todellakin outo tyyppi....

Onneksi ihmiskunta näyttää tuolle sairaalle tyypille kaapin paikan ja pudottaa sen pkuoppaan jossa se saa elää omaa sairasta elämäänsä tapaamatta enää yhtään normaalia ihmistä..


.
12157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Pitääkö sun mielestä polvistua USA:n edessä ja antaa sen rakentaa himoitsemansa yksinapainen maailma? On täysin selvää, että jokaista imperialismia vastaan nousee toinen imperialismi. Se on luonnonlaki.

Äänestä
  • Eikö ole kivaa, että Ukraina saa aseita taas lisää.
    Puuttinin on sairas, se ketä muuta väittää, ei itsekkään ole henkisesti terve.

    Äänestä

  • Putte ei aloittanut sotaa eikä tappanut venäläisiä itä ukrainassa.

    Äänestä

  • Putinin maailma on omanapainen. Ryöstää kansaltaan minkä irti saa.

    Äänestä

Mikä ihmeen ihmiskunta?

Äänestä
  • Tuonko jotenkin ymmärsit kirjoituksesta.

    Äänestä

Jokainen kuollut ukrainalainen on voitto

1Äänestä

Miksi et itse osaa elää omaa elämääsi? Olen usein miettinyt, miksi politiikkaa on sellaista, ettei kyetä iloitsemaan siitä, että ollaan parempia ja löydetään paremmat ratkaisut, vaan alistutaan moittimaan toisiaan.

Johtuu kai niistä ihmisen paheista, joita kuoleman synniksikin luetaan. Se vaatii omia ponnistuksia, jos aikoo korjata virheitään. Ehkä sen vuoksi on helpompi moittia toisiaan ja sitä kautta näyttää paremmuuttaan.

Äänestä

Putin on.... venäläinen.

Äänestä

Kuollut venäläinen on kohtuullisen luotettava ja rauhantahtoinen

Äänestä

Kaikihan on oikeastaan Navalnyin syytä, Navalnyi yritti syrjäyttää Putinin kapinoimalla istuvaa hallitusta vastaan, hän, Navalnyi, oli itse sitä mieltä, että hänen pitäisi olla venäjän diktaattori eikä Putinin. Navalnyi halusi viedä venäjän EU:n jäseneksi ja siksi EU "rakasti" vallaankaappauksen yrittäjää. EU himoitsi Venäjän kaasu- ja öljyvarantoja.

Äänestä

Miksi Jammu--setä ei pystynyt olemaan kiduttamatta ja tappamatta pikkulapsia?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ainoastaan tappaa ihmisiä....
Onko se vain parantumattomasti mielisairas ???

Todellakin outo tyyppi....

Onneksi ihmiskunta näyttää tuolle sairaalle tyypille kaapin paikan ja pudottaa sen pkuoppaan jossa se saa elää omaa sairasta elämäänsä tapaamatta enää yhtään normaalia ihmistä..


.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu