….rouva Melania Trump käänsi Donald Trumpin ajatukset Ukrainan puolelle. Rouva Trump on kotoisin entisestä Jugoslaviasta. Hänen ymmärrystään Ukrainan tilanteesta saamme suuresti kiittää.
Ja suomalaiset yrittivät antaa kiitokset Stubbille Trumpin mielipiteen muutoksesta. Hähähiiihiihhehehhiiihääääää…..huvittava juttu !
Suomalaiset , varsinkin nykyinen hallitus on niiiiiiiin kiitoksen kipeitä ja luulevat itsestään liikoja.
Melania käänsi Donaldin pään
Anonyymi-ap
2
123
Vastaukset
- Anonyymi
Melania käänsi päänsä, kun Trump yritti suudella häntä parvekkeella, ilmeisesti isännän henki haisi!
- Anonyymi
Mistäs tämä juttu Melania Trumpin vaikutteesta on peräisin?
-Vertigo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1236374Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816187Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie706108Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443982Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482405Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1281439- 131279
- 1871118
- 63934