Kunpa sä tietäisit

Miten paljon Sua rakastan, haluaisin viedä sut alttarille ja sanoa Tahdon ja nähdä sut kermanvalkoisessa morsiuspuvussa kauniina ja pujottaa sormeen sormuksen ikuisen liiton merkiksi.
184410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Mistä sä tiesit, että olen tässä?
On Sulla kumma vaisto.....taidamme olla jo ikuisessa liitossa ilman sormuksia! ;)

Äänestä
  • jumalallinen elämäni Nainen, sun vertaistais ei ole toista. Olet niin naisellinen ja teet minut onnelliseksi NAISELLINEN nainen :)

    Äänestä

  • ja ihana... kirjoitti:

    jumalallinen elämäni Nainen, sun vertaistais ei ole toista. Olet niin naisellinen ja teet minut onnelliseksi NAISELLINEN nainen :)

    ....Jumalallinen....! :)



    Hyvää Yötä! **

    Äänestä

olisipa tuo ollut minulle..niin kauniisti sanottu

Äänestä
  • yöt läpeensä ;)

    Äänestä

Mikset ole kosinut mua? Tahtoisin kyllä..Ja kyllä kai tiedät sen, vaikka esitänkin vaikeasti tavoiteltavaa.

Äänestä
  • vaikeasti tavoiteltava ihana Nainen, jota ei kuka tahansa Mies saakaan ;)

    Äänestä

hyvä väri,kun en ole ihan viaton.Ja kieloja kukkakimpussa?Juhannusmorsian?Että sua rakastaisin!

Äänestä
  • morsian on aina viattomuudellaan sen arvoinen.

    Äänestä

  • jokainen kirjoitti:

    morsian on aina viattomuudellaan sen arvoinen.

    kielojakin kaunotarr ;)

    Äänestä

mies ajaA PILLURALLIA JA MÄ KOSIN HÄNTÄ JA MÄ OON IHAN NÄTTI... HEI!

Äänestä
  • EI JEI!

    Äänestä

  • ONNEN LAHJAT kirjoitti:

    EI JEI!

    todella aidosti ja vilpittömästi rakastaa ;)

    Äänestä

... mulla ei oo pienintäkään aikomusta mennä naimisiin kenenkään kanssa. Sori!

Äänestä

tässä jokaisella hengenvedolla,
sydän sulle lyöden,
tunne ei katoa,
kasvosi piirteet painuivat mieleen,
sydämeeni piirryit,
kauneuteesi nään,
jos sä haluut saavun,
en enää pois mee,
en voisikaan palata entiseen,
sinun jälkeesi maailma on toinen,

Äänestä
  • mutta en vastustelekaan,
    jos mut ryöstät,
    sä neidonryöstäjä,

    Äänestä

;DDDDDD

Äänestä

MS?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuri se oikea kirjoitti:

Miten paljon Sua rakastan, haluaisin viedä sut alttarille ja sanoa Tahdon ja nähdä sut kermanvalkoisessa morsiuspuvussa kauniina ja pujottaa sormeen sormuksen ikuisen liiton merkiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu