Minkähän takia jo tänään keskiviikkona huudatetaan vauhtiajojen musiikkia, käyn kohta puhkomassa kaiuttimet.menee hermo tuon jytkytyksen takia. Muutenkin ärsyttää tää kuumuus niin noi ämyrit pauhaa niin että lasit kilisöö kaapissa.
Vauhtiajojen musiikki
Anonyymi-ap
7315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hjoh
Hyvä idea👍
Nuo ns, kesätapahtumat ovatkin tarkoitettu: kuuroille ihmisille🤭
Se ns, festarialue ei riitä musiikin kuunteluun, vaan niiden tulee kuulla se myöskin 2- 5 promellen humalassakin 5km- 10km päähän.🤒
Hankkisivat kuulolaitteen, kun on noin raskaskuuloisia.😵💫🙉
Taas niin tyhjiä lupauksia aloittajalla
Vauhtiajot🤔 Missäs ne on
http://www.e-pages.dk/ilkkapohjalainen/1865/article/2317116/6/1/render/?token=0b66d97ef0ffcabee91aa6a9bcbe18b9&vl_app_id=fi.ilkkapohjalainen.areader&vl_app_version=1.21.0&vl_platform=android
Kalle hehkuttaa miten väkimäärä oli hyvä ja siitä saatu tulos hyvä. Mutta mihin taskuun tällä kertaa eurot siirtyvät. Valtio haluaa omansa tälläkin kertaa mutta saako ?
Väkimäärä......totta helvetissä hyvä kun ilmaislippuja jaettiin eläkeläisille. Aivan sama onko lippu maksettu vai ilmainen, laskennassa sitä niitä ei totella.
Laitontahan tuo on.