Ei tässä ole mitän järkeä omat havainnot.

Anonyymi-ap

Jo kyllä myös miljonäärit teke tätä sama juu lapsi huutaa kaupassa niin kova kun hän jaksa bääää bääää että otta korville kaikkille joka on sinä kassa jonossa kun hän ei saa sittä karkki pussia tai suklaa levyä tai jäätelö tuttia mitä hän halua kun hänelle pitä väkisin opettaa kuuten koiralle että ihminen ei saa kaikkea mitä hän halua kuinka tee kehtatte tee kuiteskin ostatte mies 2 askia Camel Filter ja 24 pack olutta joka päivä ja vaimo ainoastan 2 askia Camel Filter ja vain 6 pack olutta joka päivä.

Kuinka toi lapsi kehtaa huutaa bääää bääää niin kova kun hän jaksa yleisellä paikalla kun ihmiset voi tuon huomata kaipa hän ajatele että joku asiakas tai kassa neiti anta sille äidille täys laidallisen että hän osta sille lapselle sen karkki pussin tai suklaa levyn tai jäätelö tuttia mitä ei ikinä toteudu tai sitten lapsi vain ajatele niin että kaikkien pitä sada tietä ja huomata että äiti ei hänelle ostannut sittä karkki pussia tai suklaa levyä tai jäätelö tuttia.

Kuinka tee kehtatte sanoa ei kun on kyse 1,50€ jäätelö tutti laatikkoa ja lapsi kyllä tietä että äiti ja isä saavat kaikki mitä ne halua mutta mitä lapsi sille voi kun hän ei istu rahojen pällä.

Eri asia olisi jos kyse olis Ferrari jos lapsi näyttäisi äidille Ferrari ja sanoisi että tuon minä haluan sitten äidin olis pakko sanoa ei sen takia kun hänellä ei ole raha sihen kun ei pankki myönnä hänelle riittävän suurta laina tai ei välttämättä kyllä miljonäärit myös teke tätä sama niin pitäisikö sitten lapsen huutaa bääää ja bääää sinä parkki paikalla niin kova kun hän jaksa että otta kaikkiin ihmisiin korvin.

Tai sitten isä huutaa äidille bääää bääää niin kovasti kun hän jaksa jos hän kehtaa sittä tehdä yleisellä paikalla.

1

189

Äänestä

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

        ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
        Ikävä
        91
        1467
      2. Mikä on viimeinen

        este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
        Ikävä
        83
        1012
      3. Näin kaivattuni viimeksi...

        ...? Se tuntui kuin... ?
        Ikävä
        67
        907
      4. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

        Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
        Sinkut
        361
        861
      5. Oikea nainen

        On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
        Sinkut
        170
        825
      6. Harmi että välimme

        Menivät niin solmuun.
        Ikävä
        92
        753
      7. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

        Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
        Ikävä
        61
        595
      8. Se ei silloin ollut sattumaa

        vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
        Ikävä
        49
        517
      9. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

        Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
        Ikävä
        126
        483
      10. Hei sinä rakas mies.

        Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
        Ikävä
        32
        455
      Aihe