Tony

oli selvästi hermona kun kommentoi iskua. Taitaa alkaa kaduttaa Bush-liittolaisuus.
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Päinvastoin tätä uskista tutisutti sentään 37 uhrilammasta-mutta elämähän on niiiin kallista,mitäpä sen eteen ei antaisi oamsta maastaan?

Sitten joku uskoo Brittien bodom dna tutkimukseen kun eivät edes osanneet erottaa limsatehdasta joukkotuhoaseista Irakissa.

Äänestä

Tee niinkuin Thatcher aikoinaan, naukkaile vähän viunoo ennen esiintymistä ja johan sujuu :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blair kirjoitti:

oli selvästi hermona kun kommentoi iskua. Taitaa alkaa kaduttaa Bush-liittolaisuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu